×

Kilka słów o tym, jak rozkochać w sobie chłopaka

Twój ukochany, wymarzony nie zwraca na Ciebie uwagi? Wpadłaś w rutynę i poszukujesz odświeżenia w obecnym związku? A może poszukujesz dopiero miłości w niezmierzonych głębinach Internetu? Niezależnie od zaistniałej sytuacji zapoznaj się z naszymi radami, jak rozkochać w sobie chłopaka.

Znany czy nie znany?

To pytanie powinno być postawione jako pierwsze, ponieważ będzie determinowało kolejność i sposób działania. Jeżeli upatrzony mężczyzna jest Ci znany, to masz okazję, by dowiedzieć się jak najwięcej o jego osobie, sposobie pracy, trybie nauki i stylu życia czy zainteresowaniach. Być może któraś z tych dziedzin będzie Ci bliska i ułatwi zwrócenie na siebie uwagi. W przypadku, gdy kompletnie nie znasz swojego obiektu westchnień, bo np. widujesz go tylko w tramwaju bądź na spotkaniach branżowych, to pora zrobić research. Najskuteczniejszym sposobem jest znalezienie wspólnych znajomych. Jeżeli nie posiadacie takowych, to spróbuj nawiązać najpierw kontakt z osobą, która stale przebywa w otoczeniu upatrzonego chłopaka i dzięki temu wygeneruj większe prawdopodobieństwo wspólnego wyjścia czy spotkania na jednej z imprez.

Jak rozkochać w sobie każdego chłopaka?

Pomijając już kwestie indywidualnych upodobań poszczególnych osób, istnieje niezawodny trik, który sprawia, iż żaden nie pozostanie obojętny na Twoje wdzięki. Chcesz upolować chłopaka z klasy? Zwróć się do niego z prośbą o pomoc w nauce z wybranego przedmiotu (w którym on jest najlepszy), motywując to własną nieporadnością bądź chęcią przełamania słabości. Takie spotkania po godzinach mogą zaowocować naprawdę ciekawym przebiegiem wydarzeń. Pozwolą przede wszystkim na zwrócenie jego uwagi na Twoje atuty (zwłaszcza intelektualne), które koniecznie powinnaś zaprezentować podczas wspólnie spędzonych chwil. Granie małej, nieporadnej i zagubionej dziewczynki wzbudza w mężczyznach instynkt bohatera, który będzie w stanie pomóc Ci uporać się z „przypadkowo” utraconym plikiem czy kłopotem z odpaleniem samochodu. Wszystko po to, by nawiązać kontakt na innej płaszczyźnie, niż ta na której spotykacie się na co dzień. Wtedy może go olśnić, iż ma pod ręką skarb, który warto zdobyć.

jak rozkochać w sobie chłopaka

Jak rozkochać w sobie chłopaka na nowo

W przypadku stałych, szczególnie długoletnich związków, problem słabnącej siły uczuć jest dość powszechny. Aby rozkochać w sobie na nowo partnera, należy powrócić do zaniedbanych dziedzin życia. Trudy codzienności, zmęczenie, dzieci stale przerywające intymne chwile oraz rutyna powodują, iż to, bez czego na początku związku nie wyobrażaliśmy sobie dnia, staje się zapomnianą strefą. Pocałunki, drobne przejawy miłości, dbałość o nienaganny wygląd, pomysłowość zbliżeń cielesnych, zaskakiwanie partnera (np. spontanicznym wyjazdem bądź wyzywającą bielizną) – to wszystko powinno powrócić, by mężczyzna spojrzał na Ciebie na nowo. Pomyśl o ile łatwiejsze będzie wpasowanie niespodzianki w jego gusta, które znasz wielokrotnie lepiej, w porównaniu z początkową fazą związku.

Jak rozkochać w sobie chłopaka przez Internet

Możliwości poznawania ludzi, jakie daje nam sieć są wręcz nieograniczone. Dlaczego by więc nie poszukać tam również miłości? Rozkochanie chłopaka przez Internet możliwe jest dzięki zamieszczaniu na portalach społecznościowych zdjęć, prezentujących nie tylko walory fizyczne ale także bogaty zakres zainteresowań. Tutaj jednak pojawia się pokusa przekoloryzowania rzeczywistości, której efekty wcześniej czy później wyjdą na jaw. Należy postępować ostrożnie i znaleźć wyważony kompromis pomiędzy autoreklamą a oddaniem rzeczywistości.

Może Cię zainteresować