×

Niektórzy twierdzą, że jest piękna, ale tylko z profilu. Wszystkiemu winna jest choroba

Kiedy patrzysz na nią z profilu, wygląda na wyjątkowo piękną i zgrabną dziewczynę, która nie powinna mieć żadnych kompleksów i powodów do zmartwień. Smukła buzia, zgrabny nos, zadbana cera, zdrowe włosy – czego chcieć więcej? Czar w pewien sposób pryska, kiedy przyjrzymy się jej z przodu lub z drugiej strony, która jest napuchnięta i wyraźnie krzywa. Jak to możliwe?

Naczyniak, który zdeformował jej twarz

Katie Meehan przyszła na świat z naczyniakiem limfatycznym, który mieści się na części jej twarzy jednocześnie ją deformując. Chcąc uporać się z widocznymi zmianami przeszła już wiele operacji. I choć różnica w porównaniu do początkowych objawów jest kolosalna, wciąż nie udało się całkowicie pozbyć naczyniaka w związku z czym buzia Katie pozostała niesymetryczna.

Meehan jeszcze jakiś czas temu wstydziła się pokazywać ludziom. W konsekwencji jej samoocena i pewność siebie wołały o pomstę do nieba. Dzisiaj ma 25 lat i dumą pokazuje całą siebie. Nie wstydzi się widocznych zmian, bo wie, że są częścią jej ciała.

Na całym świecie jest pełno ludzi, którzy mają kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Pełno ludzi, którzy mogliby się od Katie Meehan wiele nauczyć. Podziel się tą historią z innymi. Kto wie, być może otworzy komuś oczy, dzięki czemu zrozumie, że są rzeczy, na które nie mamy wpływu i należy je zaakceptować

Może Cię zainteresować

zamknij