×

Karolina Sawka zaskoczyła odważną fryzurą. Już nie przypomina delikatnej Nel z filmu

27-letnia Karolina Sawka ma odważną fryzurę. Kto by pomyślał, że Nel z „W pustyni i w puszczy” wyrośnie na tak piękną kobietę?! Gdy wystąpiła w kultowej produkcji, miała zaledwie 9 lat. Jednak już wtedy można było w niej widzieć sceniczną osobowość. Nie zaskoczyła nas wyborem ścieżki zawodowej. Dziś jest piękną aktorką, która realizuje się na wielu płaszczyznach. Możemy ją oglądać nie tylko w niszowych projektach i na deskach teatru, ale także w serialu „M jak Miłość”.

Widać, że 27-latka jest kreatywna. Czy dlatego właśnie Karolina Sawka ma tak odważną fryzurę? W końcu może wyrazić siebie?

Karolina nie tylko studiowała na wydziale aktorskim PWSFTViT w Łodzi, ale także była studentką nauk społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Nie była pewna, którą drogą iść, ale wydaje się, że dziś jest już określona i aktorstwo jest tym, co chce w życiu robić.

Nel z

imgur

Teatr to jej drugi dom

Na samym początku była to łódzka „Szwalnia” i sztuka „Spadając”, ale później trafiła do Teatru Żelaznego, z którym jest związana cały czas. Można wywnioskować, że dzięki występom w teatrze czuje się spełniona jako aktorka.

Jednak w kwietniu 2008 roku to się zmieniło, ponieważ Karolina trafiła do serialu „M jak miłość”

Na planie nie może sobie pozwolić na szaleństwo, dlatego robi to w życiu prywatnym

Widać, że lubi modę w stylu boho – być możne dlatego właśnie taki wybór nowej fryzury. Długie warkoczyki i dredy jeszcze bardziej podkreślają nietypową urodę Karoliny. Fani są zachwyceni tą odsłoną i komplementują aktorkę w komentarzach.

Ewidentnie widać, że nowa fryzura Karoliny Sawki wywołała poruszenie, ale dzięki temu widać także, że ma więcej fanów niż hejterów

Przepięknie wyglądasz! Ciężko wzrok oderwać☺

Riki cziki, jaka kolumbijska piękność ?

Wyglądasz nieziemsko!

Mega boskie zdjęcie i modelka pozdrawiam serdecznie??

Szczerze mówiąc to aż ciężko oderwać wzrok. Kusicielka z Ciebie dzika w tych włoskach. Sama bym takie chciała!

Nic jednak nie trwa wiecznie… Wakacje minęły, a razem z nimi egzotyczna fryzura aktorki

Podobała Wam się w odsłonie z dredami i warkoczykami? A może to zdjęcie jest sprzed zmiany fryzury? ?

Może Cię zainteresować