×

Kobieta zamówiła do domu pizzę. To, co w niej znalazła, odstraszyłoby z pewnością każdego!

Czy kiedykolwiek zdarzyło się Wam zamawiać do domu jedzenie na wynos? A może jesteście miłośnikami zamawianych obiadów czy kolacji? W sumie nie ma to jak pyszna pizza… W dodatku jedzona ze swoją drugą połową w czasie trwania ulubionego serialu i syczącą puszką zimnego napoju z pianką w dłoni, prawda?

Pewna kobieta z Liverpool’u była podobnego zdania… Do czasu.

Zamówiła do domu swoją ukochaną pizzę i zasiadła z najbliższymi do ucztowania. Pizza była dobrze wypieczona, a ser cudownie się ciągnął…

liverpoolecho.co.uk
liverpoolecho.co.uk

Wszyscy byli zachwyceni… Jednak w pewnej chwili kobieta zauważyła, że oprócz pizzy w kartonie znajduje się coś jeszcze – olbrzymi, okropny karaluch!

Dokładnie, dobrze czytacie – KARALUCH!

Skąd o tym wiedziała? Ponieważ to małe stworzonko znajdowało się na kawału pizzy, który miała właśnie ugryźć!

Kobieta od razu zadzwoniła do restauracji i zażądała rozmowy z kierownikiem lokalu. Ten zdezorientowany zaistniałą sytuacją zaproponował jej kolejną, darmową dostawę.

Klientka odmówiła jednak, dając do zrozumienia, że nie chce od nich już niczego więcej…

liverpoolecho.co.uk
liverpoolecho.co.uk

Kierownik restauracji dodał na koniec, że zwalczanie szkodników było przeprowadzane w ich pizzerii tydzień temu i to raczej niemożliwe, aby taka sytuacja miała miejsce…

Co więcej, już po 15 minutach osobiście zjawił się w jej domu, aby zabrać pizzę z dodatkiem i w ramach rekompensaty podarować drugą. Kobieta jednak wciąż nie chciała o tym słyszeć i wyrzuciła mężczyznę za drzwi.

Czy kiedykolwiek mieliście podobną sytuację czy zazwyczaj jesteście zadowoleni z jedzenia, które zamawiacie do domu?

Bohaterka historii pragnęła pozostać anonimowa.

Może Cię zainteresować

zamknij