×

Julia Wieniawa urządza biuro. Miejsce pracy prezentuje się baaaardzo elegancko!

Gwiazda niedawno wróciła z wakacji na Zanzibarze i od razu wzięła się do pracy. Na Instagramie możemy zobaczyć, jak Julia Wieniawa urządza biuro. Jest bardzo stylowo i luksusowo.

Zapracowana gwiazda

Julia Wieniawa po udziale w „Tańcu z Gwiazdami” stała się jedną z najpopularniejszych influencerek młodego pokolenia. Dzięki zyskanemu rozgłosowi ma teraz szansę rozwijać swoje innowacyjne pomysły.

Na pierwszym ogień poszedł przemysł kosmetyczny. Gwiazda stosunkowo niedawno promowała własną markę Jusee Cosmetics oferującą wegańskie kosmetyki do makijażu. Klientki entuzjastycznie oceniły jej produkty – piękne opakowania i dobry skład szybko zjednał uznanie kobiet. Jednak to nie koniec biznesowych planów Wieniawy.

Krótko po otwarciu pierwszej firmy, celebrytka wyszła z kolejną inicjatywą. Tym razem postawiła na markę odzieżową Lemiss. W ofercie sklepu póki co znajdują się stroje sportowe, ale zapewne wkrótce doczekamy się rozszerzenia oferty o nowe produkty.

Zwłaszcza, że po powrocie z egzotycznych wakacji na Zanzibarze, Julia Wieniawa od razu wzięła się do pracy.

Julia Wieniawa urządza biuro

W malowniczym Zanzibarze gwiazda spędzała romantyczne chwile z Nikodemem Rozbickim. Jednak po powrocie do kraju nie osiadła na laurach. Na swoim instagramowym profilu (gdzie śledzi ją ponad 1,8 mln osób) poinformowała swoich fanów o tym, że ostro wzięła się do pracy.

Aktorka wrzuciła zdjęcie prostu z nowego biura swojej marki odzieżowej. W poście nie kryła podekscytowania:

Yaaay nasze biuro wygląda coraz fajniej, te piękną sofę, pufę i dywan dorwałam.

Gwiazda postawiła na eleganckie wykończenie wnętrza. Na fotografiach widzimy klasyczną sofę, pufę oraz dywan w stonowanych kolorach. Zaś na ścianie powieszono tkaninę w asymetryczne wzory. Trzeba przyznać, że biuro Julii nie przypomina typowego miejsca pracy, a raczej wygodny salon. W takich warunkach na pewno przyjemnie będzie się jej pracować.

Jednakże obserwujący szczególną uwagę zwrócili na samą aktorkę. Pozuje ona w komplecie własnej marki, modnych butach na grubej podeszwie i w nowej fryzurze. Zachwytom w komentarzach nie było końca.

Co Wy uważacie o wystroju biura?

Źródła: www.plotek.pl, www.kozaczek.pl, jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij