×

Urodziła siedmioro dzieci. Dziś ma 43 lata i jej ciało wygląda lepiej niż niejednej nastolatki

Jessica Enslow jest szczęśliwą, 43-letnią matką siedmiorga dzieci. Pierwsze z nich urodziła już w wieku 20 lat. Z pierwszym mężem doczekała się jeszcze kolejnej trójki pociech. Kiedy wyszła za mąż po raz drugi, na świat przyszła następna trójka…

Nigdy nie przypuszczałam, że będę mieć tyle dzieci. Życie jednak potoczyło się nieco inaczej niż przypuszczałam, ale jestem z tego powodu naprawdę szczęśliwa – napisała na Instagramie.

Po każdej ciąży Jessica próbowała wrócić do swojej pierwotnej wagi. W kompleksy wprowadził ją fakt, że nie była w stanie zmieścić się w swoje ulubione ubrania, które nie tak dawno temu nosiła.

43-latka nie cierpiała swojego ciała i wiedziała, że musi coś z nim zrobić. Rozpoczęła treningi pod okiem trenera personalnego i całkowicie zmodyfikowała swój styl życia.

I choć po ostatniej ciąży ważyła 61 kilogramów, dzięki zdrowemu trybowi życia i regularnym treningom bardzo szybko udało jej się zejść do wagi 52 kilogramów.

Instagram / Jessica Enslow

Jessica opublikowała zdjęcia, na których widzimy ją podczas pierwszej ciąży i 23 lata później. Trzeba przyznać, że po urodzeniu siódemki dzieci jej ciało wygląda znakomicie!

Instagram / Jessica Enslow

Po urodzeniu drugiego dziecka waga Jessici znacznie wzrosła – widać na zdjęciu po lewej.

Instagram / Jessica Enslow

„Pamiętam, jak moja mała córeczka wspinała się po mnie, kiedy próbowałam ćwiczyć w salonie. Na szczęście znalazłam sposób na treningi z nieco większą rodzinką.

Zdjęcia Jessici dowodzą, że nigdy nie jest za późno na to, aby o siebie zadbać.

Bycie zdrowym nie polega na tym jak wyglądasz, ale jak się czujesz. Pogodzenie pracy z byciem mamą i treningami było dla mnie czasami bardzo trudne, ale się udało! W końcu czuję, że mam energię do dalszego działania!

Zdjęcie po lewej stronie zostało zrobione po urodzeniu czwórki dzieci. Nie bez powodu wiele osób pisze do Jessici, aby dowiedzieć się, jak dokonała tak niesamowitej przemiany. Wiele mam chciałoby wyglądać równie dobrze!

Instagram / Jessica Enslow

Mimo, że już w 2015 roku wyglądała świetnie, zdjęcie z 2017 roku (po urodzeniu siódmego dziecka) pokazuje, że wciąż można wyglądać lepiej.

To moja przemiana po urodzeniu siódmego dziecka, Eli… Zdrowa i wysportowana sylwetka wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. To nie tylko ćwiczenia, ale przede wszystkim ścisła dieta. To tak naprawdę styl życia.

Oto zestawienie zdjęć z 2015 i 2017 roku. Szczęśliwa mama przeszła niesamowitą przemianę!

Instagram / Jessica Enslow

Może Cię zainteresować

zamknij