×

W pierwszą ciążę zaszła, kiedy miała 13 lat. Dzisiaj jest szczęśliwą mamą 19. dzieci!

Niektórzy nie dają sobie rady z jednym dzieckiem, dla innych dwójka to żaden problem, ale co się dzieje, gdy jest ich znacznie więcej? 19 dzieci – taką gromadką mogą pochwalić się Sue i Noel Radford z Morecambe. Jesteś w stanie to sobie wyobrazić? Choć 42-letnia mama obiecuje sobie, że na tym koniec, jej mąż nadal nie poddał się wazektomii. Czyżby chciał mieć kolejnego bobasa?

Jesteśmy uzależnieni od naszych dzieci. Kochamy je nad życie – mówi Sue w wywiadzie dla The Sun.

Wszyscy są zachwyceni pojawieniem się 19 maleństwa, jednak ta liczba może odrobinę przerażać

Wiele wskazuje na to, że pragnienie posiadania tak dużej rodziny wynika z faktu, że oboje dorastali bez najbliższych. Zarówno Sue, jak i Noel, zostali oddani do adopcji tuż po narodzinach. Oboje zostali przyjaciółmi już jako nastolatkowie, a spotykają się odkąd skończyli 13 lat.

Dziewczyna zaszła w pierwszą ciążę mając niespełna 14 lat, podczas gdy Noel miał zaledwie 18. Trzy lata później wzięli ślub. Gdy Sue miała 17 lat, na świat przybyło kolejne maleństwo. Później poszło z górki.

Aktualnie kobieta zdecydowanie odmawia kolejnej ciąży, jednak wydaje się, że Noel wychodzi z założenia „im więcej, tym lepiej” i jak widać konsekwentnie się tego trzyma.

Pani Radford twierdzi, że trochę dziwnie czuje się ze świadomością, iż Archie jest ich ostatnią pociechą.

Ciekawi również fakt, kiedy dumni rodzice znaleźli czas dla siebie, by doczekać się aż tylu skarbów. Dziewięć córek i dziesięciu synów, takimi pociechami mogą pochwalić się Sue i Noel. Obecnie w skład rodziny wchodzi: Sue (47), Noel (42), Chris (28), Sophie (24), Chloe (22), Jack (20), Daniel (18), Luke (17), Millie (16), Katie (15), James (14), Ellie (12), Aimee (11), Josh (10), Max (9), Tillie (7), Oscar (6), Casper (5), Hallie (2) i Phoebe (1). No i Archie urodzony 4 miesiące temu.

Para również doczekała się wnuków, Sophie ma trójkę dzieci

Wychowywanie takiej gromadki z pewnością nie jest łatwe, jednak bez wątpienia ma swój niesamowity urok. Znacie podobne przypadki? Koniecznie się z nami podzielcie!

Polecane

Może Cię zainteresować