×

Jarosław Kozidrak nie żyje. Brat Beaty i założyciel zespołu Bajm odszedł w wieku 63 lat

Brat Beaty Kozidrak, Jarosław, nie żyje. Mężczyzna zmarł w wieku 63 lat. To on był założycielem znanego w całej Polsce zespołu Bajm. Był również twórcą największych hitów, takich jak „Dwa serca, dwa smutki” czy „Józek, nie daruję ci tej nocy” – utwór, który był największym hitem Opola w 1983 roku. Śmierć Jarosława bardzo dotknęła rodzinę i dawnych kolegów z zespołu, którzy zapamiętali go jako wspaniałego mężczyznę.

Talent Jarosława

Jarosław Kozidrak był kompozytorem, a dodatkowo sam grał na gitarze i klawiszach. Współtworzył zespół Bajm wraz z Andrzejem Pietrasem, Adamem Honcem, siostrą Beatą Kozidrak i Tomaszem Olejnickim.

Beata Kozidrak postanowiła pożegnać założyciela zespołu w oficjalnym oświadczeniu na Facebook’u. Wraz z mężem opublikowała następujący wpis:

Z ogromną przykrością informujemy, że w dniu 12.06.2018r zmarł Nasz przyjaciel, brat, współzałożyciel zespołu BAJM – Jarosław Kozidrak.

To był wspaniały człowiek, obdarzony wielkim talentem, twórca przebojów takich jak: Józek nie daruję Ci tej nocy, Nie ma wody na pustyni czy Dwa serca Dwa smutki.

Pogrążeni w bólu;

Beata Kozidrak,

Andrzej Pietras

Przesyłamy wyraz współczucia dla najbliższej rodziny, całego zespołu, jak i fanów. Niech spoczywa w pokoju

Może Cię zainteresować