×

Zaskakujące wyznanie Beaty Kozidrak. Zdradzała męża z partnerem Kasi Kowalskiej?

Zaskakujące wyznanie Beaty Kozidrak, która wydała niedawno autobiografię pt. „Beata. Gorąca krew”. To właśnie w niej wyjawiła intymne historie ze swojego życia. Niektóre zszokowały fanów zespołu Bajm.

Rozwód po 36 latach małżeństwa

Co łączy Beatę Kozidrak z Marylą Rodowicz? Oprócz sławy i wielu lat spędzonych na scenie, obie wokalistki łączył imponująco długi staż małżeński. Niestety w obu przypadkach związki zakończyły się rozwodem. Beata Kozidrak rozstała się z mężem Andrzejem Pietrasem po 36 latach małżeństwa.

Decyzja o rozwodzie kilka lat temu zaskoczyła fanów gwiazdy i stała się tematem numer jeden w kolorowych magazynach i portalach plotkarskich. Chociaż Kozidrak długo nie chciała komentować powodów rozstania, w rozmowie z magazynem „Pani” przyznała:

Nie toleruję braku lojalności i kłamstwa. Ale nie ma takiej możliwości, bym, wiedząc o czymś przykrym, nie powiedziała, co mnie boli, tłumiła to w sobie.

Gdy Beata Kozidrak poinformowała, że ma zamiar wydać swoją autobiografię, jej były mąż nie był zachwycony tym pomysłem. Bał się, że piosenkarka zdradzi w niej za dużo?

Zaskakujące wyznanie Beaty Kozidrak

Kilka miesięcy temu Kozidrak wyznała przed kamerą, że w książce opowie o pierwszych zauroczeniach, randkach i nieśmiałych pocałunkach. Ale „Beata. Gorąca krew” odkrywa znacznie więcej…

Gwiazda wyznała, że w jej małżeństwie pojawił się kryzys, związany z tym, że Pietra myślał tylko o pracy. Przypomnijmy – był  nie tylko mężem Kozidrak, ale i menadżerem zespołu. Granica między życiem prywatnym a pracą, zaczęła się zacierać.

W moim małżeństwie, jak w każdym, pojawiły się symptomy kryzysu. Dziś byśmy powiedzieli „wypalenia”. Chyba nie sprostaliśmy wyzwaniu, jakim było bycie ze sobą non stop, i w pracy, i w domu. W trasie sprawdzało się to fantastycznie, bo Andrzej był przy mnie i dopilnowywał każdego drobiazgu. Więc fajnie, że moja rodzina zawsze była tuż obok. Nie miałam kiedy tęsknić. A w domu? Andrzej wciąż ze słuchawką przy uchu. Rozmawiał o trasach, nagraniach, wywiadach, sesjach fotograficznych…

Ta sytuacja przyczyniła się do tego, że Kozidrak zauroczyła się w innym mężczyźnie. Według Faktu, chodzi o muzyka Kostka Yoriadisa, byłego partnera Kasi Kowalskiej i ojca jej córki.

(…) wszystko z miesiąca na miesiąc stawało się coraz trudniejsze do zniesienia. Byliśmy obok siebie, coraz bardziej samotni, w małżeństwie powiało nudą. Przyszedł nawet taki moment, kiedy postawiłam ultimatum: „Andrzej, będziemy rodziną albo będziesz nieustannie odbierał telefon, sam”. Aż w końcu zauroczyłam się w jednym z muzyków, choć było to krótkie zauroczenie

– wyznała Kozidrak w autobiografii.

To dla muzyka piosenkarka stworzyła utwór pt. „Diament i sól”.

Żeby tworzyć, wciąż potrzebowałam nowej energii, nowych emocji i uczuć, czasami dość niebezpiecznych

– przyznała.

Czy tekst piosenki odnosi się do romansu gwiazdy z Yoriadisem?

Najciekawsze wypowiedzi Beaty Kozidrak z okazji jej dzisiejszych urodzin

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować