×

Kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom” ujawnia, jaką szefową jest Katarzyna Dowbor

Kulisy programu „Nasz nowy dom” zdradza Wiesław Nowobilski, jeden z kierowników budowy. Opowiada, jaką szefową jest Katarzyna Dowbor i jak wyglądają ich relacje na planie. Mężczyzna nie ukrywa, że łączy ich naprawdę ogromna sympatia!

Jaką szefową jest Katarzyna Dowbor? Kulisy programu „Nasz nowy dom”

Jak wyglądają kulisy programu, który zaskarbił sobie sympatię widzów? Biorący udział w „Tańcu z gwiazdami”, Wiesław Nowobilski w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post wspomina prowadzącą Katarzynę Dowbor. Jak układają się ich relacje na planie programu „Nasz nowy dom”? Czy darzą siebie sympatią? Jaką szefową jest Katarzyna Dowbor, kiedy kamery są wyłączone? Słowa Wiesława nie pozostawiają złudzeń.

Z nią można robić wszystko. Nawet potańczyć. No i przede wszystkim wspiera. Namawiała mnie, żebym poszedł do tego programu (TzG), a ona mi będzie bardzo kibicować. Będzie na widowni, nie będę osamotniony. Na pewno będzie wysyłać SMS-y

– przyznał Nowobilski.

I dodaje, bo jak się okazało Kasia Dowbor rzeczywiście była na planie programu TzG:

Obecność Kasi dodała mi skrzydeł. Oczywiście. Jakby nie było to jest moja szefowa i chciałem się przed nią pokazać

Jak widać kulisy relacji Wiesława Nowobilskiego i Katarzyny Dowbor na planie programu „Nasz nowy dom” i poza nim są bardzo przyjacielskie. A sam Wiesław ciepło mówi o swojej szefowej, która faktycznie bardzo mu kibicuje.

Szefowa i przyjaciółka w jednym

Nie ma już złudzeń, że program „Nasz nowy dom”, a raczej jego kulisy, odzwierciedlają to, co widzowie widzą na ekranie. Jak wspomina Wiesiek – dla niego Katarzyna Dowbor jest nie tylko szefową, ale i przyjaciółką. I bardzo to widać.

Budowlaniec bardzo ciepło mówi o swojej szefowej z planu. Pod nagraniem udostępnionym na Facebooku przez Jastrząb Post pojawiło się też wiele pozytywnych komentarzy. Internauci mocno kibicują Nowobilskiemu w programie „Taniec z Gwiazdami”.

Czy jednak relacja Wieśką z Katarzyną Dowbor w produkcji „Nasz nowy dom” nie jest jedynie próbą ocieplenia wizerunku programu? Szczególnie, że ostatnio wokół niego pojawiło się sporo negatywnych opinii. Internauci skarżyli się bowiem na oficjalnym profilu programu na to, że mimo kilkukrotnych zgłoszeń, nie otrzymali od produkcji jakichkolwiek odpowiedzi. Jednak tę kwestię pozostawiamy do własnego przemyślenia.

Fotografie: "Nasz nowy dom" Polsat (miniatura wpisu), Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij