×

Ekipa programu „Nasz nowy dom” robi to podczas przerwy w pracy. Niesamowite!

Ekipa programu „Nasz nowy dom” jest aktywna nawet w czasie wolnym od pracy. Do sieci trafiło zdjęcie kulis powstawania polsatowskiej produkcji, której gospodynią jest Katarzyna Dowbor. Internauci mogli zobaczyć, co robi kierownik Wiesiek Nowobilski i jego pracownicy, kiedy mają przerwę.

„Nasz nowy dom”. Kiedy emisja najnowszej serii programu?

„Nasz nowy dom”, to jedna z najpopularniejszych produkcji Polsatu, której gospodynią jest Katarzyna Dowbor. Emitowana od 2013 roku, cały czas cieszy się ogromną sympatią widzów. Ludzie są bowiem poruszeni historiami bohaterów programu i z dużym zainteresowaniem przyglądają się, jak ekipa budowlana Wiesława Nowobilskiego w kilka dni zmienia dom potrzebującym rodzinom, a tym samym odmienia ich całe życie. I to wszystko całkowicie za darmo! Kto więc płaci za remont w programie „Nasz nowy dom”? Telewizja Polsat!

Rodziny w ogóle nie partycypują w kosztach i to jest bardzo ważne i zawsze to podkreślam – taki remont nie kosztuje ich ani złotówki łącznie z wakacjami, ze wszystkimi sprzętami, które są w domu

– powiedziała jakiś czas temu Katarzyna Dowbor w rozmowie z portalem Pomponik.

Nowy sezon programu „Nasz nowy dom” będziemy mogli oglądać na antenie Polsatu już od 1 września. Z pewnością nie zabraknie wzruszeń i łez szczęścia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Ekipa programu „Nasz nowy dom”. Co robią w przerwie od pracy?

Za każdą metamorfozą domu, który wytypowała do remontu produkcja Polsatu, stoją architekci i ekipa budowlana pod kierownictwem Wiesława Nowobilskiego. Ten ostatni zyskał szczególną sympatię wśród widzów programu, czego dowodem może być jego zaproszenie do tanecznego show.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Wielogodzinna praca na planie jest ciężka i wyczerpująca, ale myśl, że ekipa pomaga potrzebującej rodzinie dodaje wszystkim sił. Okazuje się nawet, że pracownicy Wieśka potrafią znaleźć chwilę na małe przyjemności.

W sieci pojawiło się zdjęcie, które zdradza kulisy programu „Nasz nowy dom”. Widać na nim, jak kierownik budowy spędza przerwę w pracy. Internauci mieli więc okazję zobaczyć go podczas gry w tenisa stołowego z pracownikami.

Ekipa programu Nasz nowy dom
Instagram
Źródła: lelum.pl
Fotografie: Youtube, Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com, www.youtube.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij