×

Kto płaci w programie „Nasz nowy dom”? Największa tajemnica produkcji ujawniona

Kto płaci w programie „Nasz nowy dom”? Nad tym od dawna zastanawiają się widzowie produkcji, która od prawie 10 lat cieszy się ogromną popularnością. Nic w tym dziwnego. W końcu Katarzyna Dowbor wraz ze swoją ekipą robi „niemożliwe” w ciągu zaledwie kilku dni i uszczęśliwia wiele osób. Teraz największa tajemnica programu ujrzała światło dzienne.

Kto płaci w programie „Nasz nowy dom”?

Jeszcze rok i minie 10 lat od momentu remontu pierwszego lokum na planie programu „Nasz nowy dom”. Przez ten czas widzowie dosłownie pokochali tę czyniąca tyle dobrego produkcję Polsatu. Kilka dni temu Katarzyna Dowbor w rozmowie z portalem Pomponik zdradziła pewne tajemnic show. Jak nietrudno się domyślić, jedną z najbardziej interesujących ciekawostek jest ta, kto płaci za wszystkie remonty i inne działania ekipy programu. Czy rodzina ponosi jakiekolwiek koszty? Jak się okazuje nie.

Rodziny w ogóle nie partycypują w kosztach i to jest bardzo ważne i zawsze to podkreślam – taki remont nie kosztuje ich ani złotówki łącznie z wakacjami, ze wszystkimi sprzętami, które są w domu

– zapewnia Katarzyna Dowbor.

A co z tzw. podatkiem od wzbogacenia? Na szczęście rodziny, którym remontowane są domy nie muszą go opłacać.

Podatek płaci Telewizja Polsat. Także rodzina absolutnie nie płaci tego podatku. Rodzina dostaje nowy dom i nie kosztuje jej ani złotówki

– przekonuje prowadząca program.

Program wciąż boryka się z różnymi problemami

Jak to zwykle bywa, życie często rzuca kłody pod nogi. Nie inaczej jest w polsatowskiej produkcji. Zwłaszcza w ostatnich tygodniach. 63-letnia prowadząca bez ogródek zdradza, że w najnowszym sezonie programu „Nasz nowy dom” pojawiają się liczne problemy. Te najbardziej znaczące dotyczą przede wszystkim kosztów. Wszystko przez szalejące ceny związane z rosnącą inflacją.

Duże są problemy w tej chwili z kupnem materiałów: po pierwsze te materiały bardzo podrożały i tu jest trochę kłopot, ale sobie z tym nasze ekipy radzą. To też rola kierownika budowy, który musi obliczyć te koszty i często jest tak, że te koszty pod koniec budowy okazują się zaniżone dlatego, że się nie przewidziało, że nagle w ciągu tygodnia zdrożeje nam płyta kartonowo-gipsowa.

Mamy jednak nadzieję, że wszystko skończy się dobrze i pani Katarzyna Dowbor wraz ze swoją ekipą uszczęśliwi kolejne rodziny.

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij