×

Jak mieszka Julia Wieniawa? Finalny wygląd mieszkania wartego 2 mln zł powala

Jak mieszka Julia Wieniawa? Gwiazda nareszcie pokazała jak ostatecznie wygląda jej apartament. Luksus przestrzeni, w której mieszka jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia jest zachwycający.

Mieszkanie marzeń

Kariera Julii Wieniawy rozwija się w błyskawicznym tempie. Oprócz spektakularnych sukcesów aktorskich, celebrytka ma na swoim koncie osiągnięcia wokalne oraz biznesowe. Choć nie skończyła jeszcze 25. roku życia, to już teraz ma wszystko to, o czym marzą miliony ludzi na całym świecie.

Aktorka niedawno wprowadziła się do mieszkania, którego remont regularnie relacjonowała swoim fanom na Instagramie. Ze zdjęć, które publikuje w sieci można ze szczegółami dowiedzieć się, jak wygląda każde z pomieszczeń jej nowego lokum

Widać, że mieszkanie jest bardzo nowoczesne, eleganckie, modne, a zarazem niezwykle przytulne. Gwiazda zadbała o najdrobniejsze detale i w wystrój wnętrza wplotła elementy egzotyczne, które są wspomnieniami z jej dalekich podróży.

Jak mieszka Julia Wieniawa?

W mieszkaniu Julii Wieniawy jest bardzo eklektycznie. Podziwiając fotografie wykonane wewnątrz jej apartamentu można dostrzec wiele łączących się ze sobą stylów. Aktorka znana m.in. z produkcji Patryka Vegi „Kobiety mafii” nie szczędziła pieniędzy na swoje mieszkanie.

Zarobiła też miliony m.in. dzięki sprzedaży autorskich kosmetyków kolorowych marki Jusee oraz ubrań sportowych własnej marki Lemiss, więc może pozwolić sobie na wszystko, co najlepsze. Przegląd jej mieszkania zapiera dech w piersiach.

Julia Wieniawa masowo traci fanów na Instagramie i wcale nad tym nie rozpacza. Czym im podpadła?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij