×

Jak wyglądał Jacek Wójcik w dzieciństwie? Zdjęcie zdradza, że już wtedy panie za nim szalały

Jacek Wójcik i Dagmara Kaźmierska to bez wątpienia najjaśniejsze gwiazdy popularnej produkcji TTV „Królowe życia”. Nie będzie nadużyciem jeśli napiszemy, że to właśnie oni przyciągają przed ekrany telewizorów tysiące widzów. Ich losy zdecydowanie interesują polską opinię publiczną. Przekonaliśmy się, że naszych czytelników również, dlatego postanowiliśmy Wam pokazać, jak wyglądał Jacek Wójcik w dzieciństwie. Jesteście ciekawi?

Niezwykła historia Jacka Wójcika, Dagmary Kaźmierskiej i…Edzi

Najwierniejsi widzowie show „Królowe życia” z pewnością wiedzą już, że Dagmara i Jacek są najlepszymi przyjaciółmi i świetnie się dogadują. Obojgu bardzo im na sobie zależy.

Najlepszym przykładem na potwierdzenie tych słów jest to, że Jacek zdecydował się wszyć sobie Esperal, choć nie jest uzależniony od alkoholu. Dlaczego to zrobił? Dagmara zagroziła, że jeżeli tego nie zrobi, to ich przyjaźń dobiegnie końca. Doskonale wiedziała, że w ten sposób pomoże przyjacielowi.

Jacek Wójcik w dzieciństwie

Jacek i Dagmara znają się od wielu lat. Jak nietrudno zauważyć, ten duet uwielbia spędzać ze sobą czas. Oni nie tylko przyjaźnią się, ale i współpracują. A gdyby ktoś z Was jeszcze nie wiedział, to Jacek pod koniec 5. sezonu Królowych Życia zdecydował się oświadczyć Kaźmierskiej. Ona jednak nie przyjęła oświadczyn.

Chociaż mogłoby się wydawać, że takie wydarzenie zniszczy wszystko, co do tego momentu stworzyli, okazuje się, że wcale nie. Wciąż bardzo się przyjaźnią. W dodatku po czasie Jacek zmienił obiekt westchnień i zapałał uczuciem do Edzi, czyli najlepszej przyjaciółki Dagmary. To się nazywa miłosny trójkąt!?

Jak wyglądał Jacek Wójcik w dzieciństwie?

Jakiś czas temu do sieci wyciekło zdjęcie Jacka z dzieciństwa. Jesteście ciekawi jak prezentował się Wójcik jako dziecko?

Widać, że już wtedy miał klasę i powodzenie u płci przeciwnej… Tylko spójrzcie:

Jacek Wójcik i syn Dagmary

Dla przypomnienia napiszemy jeszcze, że Jacek i Conan, syn Dagmary od pewnego czasu prowadzą wspólnie swoją stronę na Facebooku, na której dzielą się zabawnymi zdarzeniami i anegdotami z ich życia.

Grono ich fanów powiększa się z dnia na dzień. W sumie nic w tym dziwnego, ponieważ ta dwójka potrafi naprawdę rozśmieszyć do łez.

Kto ma racje? ????????????

Opublikowany przez Conan & Jacek – Królowe Życia Sobota, 4 maja 2019

Źródła: ttv.pl, www.popularne.pl, www.popularne.pl

Może Cię zainteresować

zamknij