×

Jacek Sasin zakażony koronawirusem. W jakim stanie jest wicepremier?

Wicepremier Jacek Sasin zakażony koronawirusem. Taką informację przekazał dziennikarz RMF FM na Twitterze. Co wiadomo o stanie polityka?

Jacek Sasin zakażony koronawirusem

Wicepremier Jacek Sasin przeszedł pozytywnie test na koronawirusa. Dziennikarz RMF FM przekazał na Twitterze, że polityk ma łagodne objawy i pracuje zdalnie:

Wicepremier Jacek Sasin zarażony koronawirusem. Jego stan jest dobry, nie ma większych objawów. Wicepremier pracuje zdalnie z domu.

Wiceminister był czterokrotnie na kwarantannie

Jacek Sasin na kwarantannie znalazł się czterokrotnie – w marcu, maju, sierpniu i październiku 2020 roku. Były one spowodowane tym, że miał przypadkowy kontakt z osobami zakażonymi. Jednakże wówczas testy zawsze dawały wynik negatywny.

Podczas swojej drugiej kwarantanny znalazł się w ogniu krytyki opozycji, która twierdziła, że polityk nie zachowywał się odpowiedzialnie. Sasin odpowiedział na zarzuty z pomocą tweeta:

Ucinając spekulacje: podczas roboczego spotkania z przedstawicielami górniczych związków zawodowych, jakich ostatnio wiele, miałem kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Obecnie odbywam kwarantannę. Odpoczynku nie planuję – pracuję na regularnych obrotach w formie zdalnej.

Jacek Sasin zakażony koronawirusem
Twitter
Źródła: wiadomosci.onet.pl, wiadomosci.gazeta.pl, www.polsatnews.pl
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij