×

Gwałciła 10-miesięcznego syna. Wszystko nagrywała i wysyłała nowemu chłopakowi

24-letnia kobieta z Ohio gwałciła 10-miesięcznego syna. Nagrywała filmy, które następnie wysyłała swojemu chłopakowi. Prawda wyszła na jaw przez przypadek.

Szokujące odkrycie

Jak donosi HuffPost, do zatrważającego odkrycia doszło w sierpniu 2011 roku w Ohio. Pewna kobieta zalogowała się do komputera swojego chłopaka. Nie wiadomo, dlaczego to zrobiła. Jednakże po tym, co tam znalazła, niezwłocznie wezwała policję.

Kobieta natknęła się na filmy, na których uwiecznione zostało wykorzystywanie seksualne niemowlęcia. Jedno z nagrań szczególnie nią wstrząsnęło. Widać na nim młodą kobietę uprawiającą seks oralny z maleńkim chłopcem. Inne nagrania były równie obrzydliwe.

Policja szybko ustaliła tożsamość osób na filmach. Tą młodą kobietą była 24-letnia Ashley Jessup, a wykorzystywanym przez nią chłopcem – jej 10-miesięczny synek. Komputer zaś należał do 23-letniego Jordana Russella, byłego partnera kobiety.

Gwałciła 10-miesięcznego syna
Pixabay

Przesyłali sobie nawzajem materiały o charakterze jednoznacznie seksualnym. Następnie, zgodnie z jego sugestią, wysłała film, na którym uprawiała seks z jej synem. Policja stanowa zobaczyła część materiałów, a następnie skontaktowała się z policją Columbus i wydano nakaz przeszukania. Zabrali jej komputer, kamerę wideo i kilka innych rzeczy

– powiedział w rozmowie z HuffPost prokurator hrabstwa Franklin, Ron O’Brien.

Gwałciła 10-miesięcznego syna

Ashley Jessup została oskarżona o gwałt, narażanie dziecka na niebezpieczeństwo oraz rozpowszechnianie materiałów o charakterze jednoznacznie seksualnym z udziałem nieletniego. Początkowo kobieta próbowała tłumaczyć swoje zachowanie chorobą psychiczną, przez co miała być podatna na sugestie swojego ówczesnego partnera, który namówił ją do tego wszystkiego.

Ostatecznie Jessup przyznała się tylko do jednego zarzutu gwałtu na dziecku poniżej 13. roku życia w zamian za wycofanie pozostałych zarzutów. Sąd skazał ją na dożywocie z możliwością zwolnienia warunkowego po 15 latach (czyli w 2026 roku).

Gwałciła 10-miesięcznego syna
YouTube

Natomiast Jordan Russel został oskarżony o posiadanie materiałów przedstawiających wykorzystywanie seksualne dzieci. Otrzymał karę od 2 lat i 11 miesięcy do 20 lat więzienia. W lipcu 2017 roku, Russell został zwolniony warunkowo po odsiedzeniu 5 lat i 1 miesiąca.

Po aresztowaniu Jessup, 10-miesięczny chłopiec został umieszczony w pogotowiu opiekuńczym. Matka kobiety powiedziała WBNS-TV, że była zszokowana i upokorzona aresztowaniem córki. Ojciec dziecka, 19-letni Jonathon Vasquez powiedział w rozmowie z WWMT:

Szczerze mówiąc, nie rozumiem, jak ktokolwiek może zrobić to swojemu dziecku. To jest obrzydliwe.

Źródła: www.huffpost.com, www.archiwumzbrodni.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube, Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij