×

Gra o tron sezon 8 odcinek 3 [ZWIASTUN]. To będzie najważniejsza bitwa w całej serii

Gra o tron sezon 8 odcinek 3 – co będzie się działo w nowym odcinku serialu? Gdzie i kiedy oglądać premierę? Game of Thrones s08e03 – zobacz zwiastun, to co przygotowali twórcy może Cię zaskoczyć!

gra o tron sezon 8 odcinek 3 - zwiastun
nme.com

Ostatni sezon gry o tron bije rekordy oglądalności. Żadna wcześniej część serialu nie cieszyła się taką popularnością. Walka o żelazny tron potrwa przez sześć odcinków, jesteście gotowi zobaczyć co wydarzy się w 3 odcinku gry o tron?

Gra o tron sezon 8 odcinek 3 – zwiastun

Co wydarzy się w 3 odcinku finałowego sezonu Gry o Tron?

W zeszłym tygodniu mogliśmy zobaczyć „list miłosny do bohaterów serialu” – tak nazwał go scenarzysta, Bryan Cogman. Trzeci odcinek prawdopodobnie niesie śmierć wielu bliskim nam bohaterom.

Najbardziej bohaterską rzeczą, jaką możemy teraz zrobić, jest spojrzeć prawdzie w oczy – Sansa Stark

gra o tron sezon 8 odcinek 3 zwiastun

Takimi słowami Lady Winterfell zaczyna zwiastun trzeciego odcinka. To właśnie w nim zobaczymy najważniejszą bitwę serii. Armia umarłych stoi już pod murami północy. Urywki scen batalistycznych zapowiadają emocjonujący odcinek.

Potencjalny konflikt pomiędzy John’em Snow i Daenerys będzie musiał poczekać. Wątek Cersei może zaskoczyć, czy podstępna królowa wykorzysta chaos walki, by dokończyć własne „sprawy”? Możemy być pewni, że bitwa o Winterfell będzie punktem zwrotnym, w którym życie może stracić sporo bohaterów serialu.

Jak długi będzie 3 odcinek 8 sezonu Gry o Tron?

Twórcy już wcześniej zapowiadali, że najnowszy odcinek potrwa aż 82 minuty. Będzie to najdłuższy odcinek „Gry o Tron” w historii serialu. Sceny bitwy ekipa filmowa nagrywała przez 55 nocy. Warunki filmowania były bardzo ciężkie, deszcz i zimno doskwierało całej ekipy. Jednak jestem przekonana, że było warto!

Może Cię zainteresować

zamknij