×

To koniec sióstr Godlewskich? Esmeralda opublikowała szokujący wpis na swoim profilu

Siostry Godlewskie nie reprezentują Polski na festiwalu Eurowizji. Jedni odetchnęli z ulgą, a dla innych nie ma okazji do tego, aby zweryfikować ich talenty w występie na żywo. Jednak okazuje się, że bardzo możliwe, że więcej nie usłyszymy sióstr razem. Dlaczego? Na profilu Esmeraldy i koncie Siostry Godlewskie pojawiło się szokujące ogłoszenie.

Z jego treści jasno wynika, że internetowa celebrytka szuka nowej osoby do swojego zespołu. Czy to znaczy, że Małgorzata i Esmeralda więcej razem nie wystąpią? Wygląda na to, że tak!

Na razie na jej profilu widnieje tylko ogłoszenie, z którego jasno wynika, że Esmeralda szuka kogoś do swojego zespołu. Wcześniej były także jej słowa odnośnie tego, że zespół zakończył działalność, ale to szybko zniknęło z jej profilu. Niestety jeśli coś pojawiło się raz w sieci, zostaje tam na zawsze. Czujni obserwatorzy zdążyli zauważyć, co napisała celebrytka.

Na swoim koncie miała napisać: „Kochani! Dziękujemy za ten wspaniały rok! Niestety nadszedł koniec sióstr Godlewskich. Ja jednak zostaję”

Esmeralda zapowiedziała, że w sobotę wieczorem pojawi się więcej informacji w tej sprawie, tak jednak się nie stało. Czekamy na dalsze informacje w tej sprawie i głośno zastanawiamy się nad tym, co mogło się stać, że aż trzeba było podjąć tak radykalne kroki.

W styczniu obie siostry planowały jeszcze trasę koncertową, o czym informowały w swoich social mediach. Co się stało, że plany legły w gruzach?

Zastanawiający jest także fakt, że profil Małgorzaty jest utajniony, a sama zainteresowana nie wypowiada się publicznie w tej sprawie

Esmeralda najwidoczniej uznała, że zacznie karierę bez siostry, a żeby było ciekawiej, wokalistki szuka także na oficjalnym profilu sióstr Godlewskich.

Jak myślicie, co się stało?

Polecane

Może Cię zainteresować