×

Gdzie ukrył się niedźwiedź? Tylko 1 proc. internautów potrafi rozwiązać ten test

Gdzie ukrył się niedźwiedź? Ta retro grafika cieszy się ogromnym zainteresowaniem internautów. Ale tylko nieliczni potrafią znaleźć rozwiązanie zagadki. Sprawdź, czy do nich należysz!

Gdzie ukrył się niedźwiedź?

Zabawa w poszukiwanie niedźwiedzia? To brzmi jak zagadka dla dzieci. Ale ten test na spostrzegawczość, choć z pozoru łatwy, daje popalić wielu internautom. Retro grafikę udostępnił Hectic Nick. To TikToker, który często publikuje różnego rodzaju zagadki, testy na spostrzegawczość i łamigłówki. Nick zgromadził wokół siebie aż 4 miliony fanów!

Tym razem podzielił się w sieci testem na spostrzegawczość, z którym (jak twierdzi Nik), radzi sobie tylko 1 proc. internautów.

Na grafice widzimy myśliwego, który wybrał się na polowanie. Grozi mu jednak ogromne niebezpieczeństwo, bo gdzieś w tle czyha na niego niedźwiedź! Czy należysz do grona internautów, którzy potrafią go odnaleźć…?

@hecticnickSend this to a friend if you find him!

♬ Punk Monk – Playboi Carti

Rozwiązanie zagadki

Patrzysz, ale nie jesteś w stanie odnaleźć niedźwiedzia? TikToker podpowiada, żeby odwrócić obrazek do góry nogami. To znacznie ułatwia rozwiązanie zagadki. A oto ono:

Niedźwiedź ukrył się za plecami myśliwego.

Test na spostrzegawczość
TikTok
Fotografie:

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij