Fotograf ślubny złamał panu młodemu nos w kościele. Ludzie uważają, że dobrze zrobił

Poznaj Onura Albayrak. Jest fotografem ślubnym, który robi piękne zdjęcia zakochanych par w Turcji. Bardzo lubi swój zawód, a najbardziej to, że może fotografować miłość w najczystszej postaci. Niestety na początku lipca doświadczył czegoś, co nie chciałby, aby kiedykolwiek się wydarzyło. Miał robić zdjęcia w Malatya we wschodniej Turcji.

Był w ciężkim szoku, gdy zobaczył pannę młodą. Pojął, że to jeszcze dziecko

Stał zszokowany przy ołtarzu i nie wiedział, co ma zrobić. Po chwili oświadczył, że nie może robić zdjęć w momencie, gdy panna młoda jest dzieckiem. Próbował przerwać ślub.

„Zobaczyłem pannę młodą po raz pierwszy w kościele. To dziecko! Poczułem jej strach, widziałem, jak drży”

Krótko po tym Onur chciał opuścić to miejsce, ale został zatrzymany przez pana młodego. Sytuacja szybko się nasiliła i wywiązała się bójka, w trakcie której fotograf złamał nosa mężczyzny.

Fotograf ślubny złamał panu młodemu nos w kościele. Ludzie uważają, że dobrze zrobiłUdostępnij

Chciałbym, żeby to się nigdy nie wydarzyło, ale tak się nie stało. Gdyby ktokolwiek zapytał mnie, czy zrobiłbym to samo, odpowiedziałbym, że tak. Bez dwóch zdań powtórzyłbym ten czyn, bo widziałem, jak to dziecko się trzęsło. Żadna moc na ziemi nie może sprawić, że sfotografuję dziecko w sukni ślubnej. Przecież ten mężczyzna był od niej starszy przynajmniej o kilkanaście lat! Czy nikomu to nie przeszkadzało?!

W Turcji minimalny wiek zawarcia związku małżeńskiego to 18 lat, ale mimo to małżeństwa z dziećmi nadal mają miejsce

Mężczyźni, którzy poślubiają nieletnie, ryzykują więzieniem, ale według agencji Reuters, Turcja nadal ma jeden z najwyższych wskaźników zawierania małżeństw z dziećmi w Europie. Ryzykują więzieniem, aby mieć młodą żonę…

Fotograf ślubny złamał panu młodemu nos w kościele. Ludzie uważają, że dobrze zrobiłUdostępnij

A co z resztą gości, nie przeszkadzała im zaistniała sytuacja?!

Źródło: hurriyetdailynews.com | Fotografie: youtube.com