×

Edyta Herbuś nago na balkonie? Tak tancerka radzi sobie w czasie epidemii

Edyta Herbuś nago na balkonie? Gwiazda opublikowała odważne zdjęcia na swoim Instagramie. Fani nie kryją zachwytu jej figurą. Kwarantanna jej służy!

Edyta Herbuś nago na balkonie?

Wiele gwiazd stosuje się do zalecenia rządu i czas kwarantanny spędza w domu. Nie rezygnują jednak oni z kontaktu ze swoimi… fanami. Również Edyta Herbuś chętnie udziela się na Instagramie.

Ostatnio wyznała, że tęskni za egzotycznym klimatem. Postanowiła więc wykorzystać pierwsze promienie słońca i wskoczyła w wyjątkowo skąpe bikini, aby zażyć witaminy D na swoim balkonie. W tym stroju gwiazda ćwiczyła także jogę.

Jak napisała w mediach społecznościowych:

Dzień dobry. W mojej rajskiej krainie, joga w pełnym rozkwicie. Ciało, dusza, umysł, radość … HARMONIA. Moje psiaki uwielbiają, kiedy jestem z nimi, kiedy tak naprawdę JESTEM

Prezent od męża

Aktorka i tancerka od dwóch lat jest w związku z Piotrem Bukowieckim (byłym partnerem Doroty Gardias). Fani Edyty zwrócili uwagę na wystrój balkonu. Gwiazda pochwaliła się, że jest to zasługa jej męża, który postanowił spełnić jej marzenia o wakacjach.

Jedno z opublikowanych na Instagramie zdjęć podpisała:

Kiedy ukochany funduje Ci egzotyczny poranek na Wilanowie

A kolejnym poście zdradza, że stworzyła swoją strefę bezpieczeństwa, gdzie zapomina o koronawirusie:

Wybieram sPOKÓJ ???????????? Stworzyłam sobie swoją strefę bezpieczeństwa, zabierając ze sobą swoje symbole piękna i radości. W tych okolicznościach łatwiej jest ufać w lepszą przyszłość . Czuję się tu tak dobrze, że zapominam o troskach pandemii i codziennie odkrywam w sobie nowe pokłady kreatywności. Mój balkonowy raj rozrasta się każdego dnia ????????????A Wy macie takie swoje strefy? Podzielcie się☀️

Fani zachwyceni figurą gwiazdy

Oczywiście fani aktorki od razu zwrócili uwagę na jej figurę. Pod zdjęciami pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci nie kryli swojego zachwytu:

Pani Edyto, ale figura!

O rany, jaki płaski brzuch… Super!

Pięknie wyglądasz

Jeden z obserwatorów zapytał się gwiazdy, czy nie jest jej zimno. W końcu mamy dopiero początek kwietnia i mimo że jest bardzo słonecznie, to jednak niezbyt ciepło. Edyta Herbuś rozwiała jednak wszelkie wątpliwości.

W słoneczku nie

Inne gwiazdy też chętnie się udzielają

Dużą aktywnością na Instagramie wykazuje się też Katarzyna Zielińska. Gwiazda co wieczór czyta dzieciom bajki, a ostatnio zaczęła trenować z aplikacją Anny Lewandowskiej. Coraz częściej udostępnia także zdjęcia wprost ze swojego domu.

Dzięki temu, fani mogli się dowiedzieć, jak mieszka Katarzyna Zielińska. A okazuje się, aktorka ma niezwykle „zielone” mieszkanie, ponieważ… dominują w nim rośliny.

Źródła: www.kozaczek.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować