×

Totalny przełom w życiu Edyty Górniak! Nawet jej hejterzy zrozumieli swój błąd

Edyta Górniak znów płynie pod prąd. Piosenkarka zorganizowała dla swoich fanów kolejną transmisję na żywo, podczas której wypowiedziała się na temat panującej pandemii. Odniosła się nie tylko do kwestii samego koronawirusa, ale także masek ochronnych oraz zawirowań energetycznych. W komentarzach zawrzało.

Głos sprzeciwu wobec epidemii

Edyta Górniak już niejednokrotnie dała Polakom do zrozumienia, że jakkolwiek kontrowersyjne są jej poglądy, nie wstydzi się ich i nie zamierza rezygnować z ich wygłaszania. Gwiazda niejednokrotnie bez ogródek wypowiadała się na temat epidemii koronawirusa, stwierdzając że szum wokół niej jest przesadny. Edyta Górniak nie zamierza się szczepić. Stwierdziła kiedyś, że skoro to eksperymentalny specyfik, to ryzyko powikłań jest zbyt duże.

Piosenkarka co jakiś czas organizuje na swoim instagramowym profilu transmisje live, podczas których opowiada o swojej codzienności, ale także komentuje bieżące wydarzenia na świecie. Podczas ostatniego wirtualnego spotkania ze swoimi obserwatorami, gwiazda podzieliła się także swoim świadectwem wiary w Boga. Wprost spod zaśnieżonych gór mówiła o fundamentalnych prawdach życiowych oraz o wielkiej polityce. Bez wątpienia jedną z wypowiedzi, które najbardziej zapadły w pamięci słuchaczy były słowa:

Czy wam też dokuczają energie? Takie zawirowania energetyczne są w tej chwili, rozszczepienia częstotliwości od 11 kwietnia.

Edyta Górniak znów płynie pod prąd

Piosenkarka pomimo dominującej w mediach narracji, dotyczącej sytuacji politycznej na świecie, wciąż ma dość siły, aby głosić własne zdanie. Edyta Górniak wyznała, że w ostatnim czasie jest świadkiem niezwykłego zjawiska. Ludzie, którzy jeszcze kilka miesięcy temu źle jej życzyli i naśmiewali się z jej opinii, dziś zmieniają zdanie.

Gwiazda opowiedziała, że dostaje ogromną liczbę przeprosin ze strony ludzi, którzy dopiero po czasie zrozumieli, jak bardzo się mylili.

Kochani, dostałam do biura wiele maili i chciałam o nich wspomnieć. Pamiętacie taki duży atak na mnie… zmanipulowanie moich słów i taki abstrakcyjny atak na mnie, po tym, jak mówiłam o różnych rzeczach w listopadzie. Wątki były bardzo ważne, głębokie, wnikliwe, a potem ktoś to tendencyjnie zmanipulował, zbagatelizował, przekonwertował i zrobił absurd z tego (…) Mówię o tym dlatego, że ja wtedy w listopadzie zablokowała kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt kont. Wyobraźcie sobie, że dostałam maile od tych osób, które nie mogły wejść na konto, z przeprosinami. I to takie szczere.

Edyta Górniak otrzymuje listy, w których ludzie proszą ją o wybaczenie tłumacząc, że ich wcześniejsze słowa były wynikiem „braku zrozumienia”. Gwiazda uważa, że nastąpił przełom, ponieważ jej odbiorcy przeszli transformację i stali się świadomymi ludźmi.

Mam na myśli osoby, które kilka miesięcy temu były w dużej nieżyczliwości, bo w braku wiedzy. Teraz tę wiedzę posiadacie, już nie tylko ode mnie, ale z wielu źródeł (…) Różne decyzje, które zapadły, nie były oparte o troskę o człowieka i jego bezpieczeństwo, aby to decyzje biznesowo-polityczne. Wielu z nas czuło to intuicyjnie. Jestem szczęśliwa, że wreszcie następuje przełom.

Światowa hipnoza

Gwiazda wypowiedziała się także na temat noszenia maseczek. Jej zdaniem zakrywanie twarzy ma nie tylko wymiar ochronny, ale przede wszystkim symboliczny. Pośrednio służy zniewoleniu ludzi i zaburzeniu panującego do tej pory porządku.

Dzisiaj wszyscy głośno przyznają, że maski są wyłącznie symboliczne. Jaki to symbol, nie będę tutaj mówić, bo nie chcę wprowadzać negatywnej aury. Dla tych, którzy są świadomi, wiecie, co oznacza zakrycie czyichś ust. Nie ma jednak żadnych dowodów medycznych, które mogłyby udowodnić, że to wpływa na nasze bezpieczeństwo, zdrowie. Fajnie, że mówią o tym fachowcy.

Edyta Górniak wybaczyła fanom, którzy parę miesięcy temu bardzo ją zaatakowali. Stwierdziła, że dzięki przeprosinom, dołączyli do grona ludzi zdających sobie sprawę z tego, jaka rozgrywka obecnie toczy się na świecie.

Witajcie w świecie świadomych, uśmiechniętych, rozumiejących to, co się wydarzyło na świecie. To jest rodzaj hipnozy, która miała za zadanie uśpić naszą czujność do tego stopnia, żebyśmy nie zwrócili uwagi na wiele innych, prawdziwych wątków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Marta Manowska odsłania kulisy znajomości z Edytą Górniak. „Mam nadzieję, że nie zdradzam tajemnicy”

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij