×

Dodał zdjęcie psa, które Facebook uznał za wulgarną treść. Niektórym skojarzył się z członkiem

Facebook wprowadza swoje ograniczenia i wie o tym każdy, kto posiada konto w tym serwisie. Nie możemy używać wulgarnych i krzywdzących słów, ale też nie powinniśmy dzielić się roznegliżowanymi zdjęciami. Jak zatem zrozumieć to, co spotkało pewnego nastolatka z Filipin?

Chłopak chciał się podzielić zdjęciem malutkiego szczeniaka, który w jego ocenie był bardzo uroczy. Niestety moderatorzy Facebooka mieli zupełnie inne zdanie w tym temacie. Cała historia zapewne nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie fakt, że nowe zaostrzenia portalu są naprawdę bardzo restrykcyjne.

Na zdjęciach jest… szczeniak!

16-letni Dominic Ibaos z Filipin chciał pochwalić się swoim pieskiem, ale przez głowę nawet nie przeszło mu, że to się skończy w ten sposób. Śpiący szczeniak wywołał lawinę komentarzy i reakcję moderatorów Facebooka.

Zakazane treści

Facebook dopatrzył się zakazanych treści i zdecydował usunąć je z portalu, a sam nastolatek otrzymał informację, że ta fotografia nie spełnia standardów społeczności.

Co autor miał na myśli?

16-latkowi nawet przez myśl nie przeszło, ze jego nagi pies amerykański wzbudzi takie kontrowersje i będzie porównywany do męskiego przyrodzenia. Kosmate myśli przychodzą wielu osobom, które patrzą na to zdjęcie – tego nie da się ukryć.

Nie zmienia to faktu, że chłopak nie miał nic złego na myśli. Jego zdjęcie stało się hitem w sieci i wiele osób nie mogło powstrzymać śmiechu, patrząc na tę fotografię.

A Wy co widzicie na pierwszy rzut oka? ;)

Może Cię zainteresować

zamknij