×

Wbiegł do sypialni rodziców, gdy się kochali. Następnego dnia zagiął tatę swoimi słowami

Kiedy jesteście rodzicami, chwila prywatności i intymności może być nie lada wyzwaniem. Mało tego… czasami już wydaje się Wam, że w końcu się uda… Zaczyna się… i nagle… BACH! Potomek wpada do pokoju.

Odrobinę sprośny dowcip

Ta historia krąży w sieci już bardzo długo, mało tego, pojawiła się też w formie dowcipu. Części z Was jest więc pewnie już znana, ale na pewno nie wszystkim. Dlatego chcę Wam ją przypomnieć.

8. 3. 2008

Ciekawski Jasiu

Pewnej nocy Jasiu wbiega do pokoju swoich rodziców, gdy ci w końcu znaleźli chwilę TYLKO DLA SIEBIE. Chłopiec nie wie, co się dzieje i pyta:

Tato, co ty robisz mamie?

Oj synku… Pamiętasz, jak chciałeś, mieć młodszego brata? Właśnie teraz próbuję go włożyć mamie do brzucha, żeby mógł być z nami już za 9 miesięcy…

Jasiek bardzo się ucieszył, że w końcu będzie miał brata i wybiega z pokoju, radośnie podskakując i snując plany odnośnie tego, w co będzie się z nowym bratem bawił.

Unfair

Nieoczekiwany zwrot akcji

Kilka dni później tata wraca do domu z pracy i widzi, że Jaś płacze. Natychmiast pyta syna, co się stało. Maluch ze łzami w oczach odpowiada:

Tatusiu, pamiętasz, jak wkładałeś do brzuszka mamy mojego brata? Dziś rano listonosz go chyba zjadł. Musisz włożyć go jeszcze raz…

Kurtyna

Ps. Znaliście ten dowcip czy nie?
Ps. 2 Dla taty Jasia sytuacja chyba jednak nie była zbyt zabawna

Może Cię zainteresować

zamknij