×

Kryzys w małżeństwie Donalda i Melanii Trump? Eksperci od mowy ciała nie mają wątpliwości

Donald Trump to chyba najbardziej kontrowersyjny prezydent Stanów Zjednoczonych. Wątpliwości budzą nie tylko jego metody działania, ale tez małżeństwo. Donald i Melania Trump nie wyglądają na najszczęśliwszą amerykańską parę. Po ich wielkanocnym wystąpieniu, pojawiło się jeszcze więcej wątpliwości.

Pisanki w Białym Domu

Tradycyjnie w Wielkanoc, w Białym Domu jest organizowany White House Easter Egg Roll. Jest to wydarzenie organizowane dla dzieci, a jego największą atrakcją jest poszukiwanie pisanek.

Zabawie zawsze przewodzi prezydent i pierwsza dama, podobnie było także w tym roku. Uwagę mediów przykuło specyficzne zachowanie małżeństwa. Eksperci zbadali ich mowę ciała i doszli do niepokojących wniosków.

Donald i Melania Trump – małżeństwo na pokaz?

Kiedy oczom uczestników zabawy, ukazał się sam prezydent, wszystko wydawało się w porządku. Donald Trump był zrelaksowany i uśmiechnięty. Wszystko zmieniło się, kiedy schodził po schodach razem z Melanią.

Wszyscy zauważyli, że pierwsza dama jest dość mocno wycofana. Gdy Donald Trump złapał ją za rękę, było widać, że Melania nie czuje się z tym najlepiej. Jej zachowanie skomentowała Blanca Cobb, ekspertka od mowy ciała:

Ciało wysyła czasem sprzeczne komunikaty. Możesz nie być szczęśliwy, ale wiesz, że protokół wymaga od prezydenckiej pary, aby okazywała sobie publicznie czułości. Najwygodniej jest więc trzymać się za dłonie

Melania i dDonald Trump

YouTube

Przez całą imprezę, Donald i Melania Trump trzymali się na dystans. Od czasu do czasu prezydent wysyłał żonie nieszczery uśmiech. Nawet w momentach, w których para się do siebie zbliżała, stopy obojga były skierowane w przeciwnych kierunkach. Według specjalistów, oznacza to, że wyraźnie nie chcieli przebywać w swoim towarzystwie.

Zadaniem ekspertów od mowy ciała wszystko jest jasne. Blanca Cobb mówi bez ogródek:

Udają pod publiczkę, bo nie chcą, żeby inni zaczęli się czegoś domyślać

Myślicie, że Donald i Melania Trump kogos nabrali?

Może Cię zainteresować

zamknij