×

9 domów z kreskówek, które istnieją w rzeczywistym świecie. Wyglądają wprost niewiarygodnie!

Bajki były częścią życia prawie każdego z nas.

Od najwcześniejszych lat dzieciństwa mieliśmy swoje ulubione kreskówki i postacie w nich występujące. Niektórzy z nas marzyli, by pewnego dnia wykreowany świat stał się rzeczywistością. Czujecie nostalgię?

Z biegiem czasu pozostał nam sentyment, jednak są i tacy ludzie, którzy swój bajkowy świat postanowili urzeczywistnić. Tak więc mamy dla was 9 domów ze znanych kreskówek, które stały się rzeczywistością.

Odlot

Wszyscy kochają ten film, a w szczególności maleńki kolorowy domek, w którym Carl spędził swoje życie z Elą. W Utah w Stanach Zjednoczonych został wybudowany identyczny domek! Najdrobniejsze szczegóły zostały wiernie odwzorowane, a nieruchomość została sprzedana z 400.000 dolarów.

Hobbit

Okazuje się, że hobbicie nory to nie tylko fantazja, ale można sobie w takiej zamieszkać w realnym świecie. Istnieje nawet firma, która „hoduje” takie domki, więc można go zamówić! Green Magic Homes specjalizuje się w budowie tych ekscentrycznych posiadłości i wykonuje nawet najdziwniejsze projekty z budynkami porośniętymi trawą w roli głównej.

Futurama

Część obserwatorium zbudowanego przez Uniwersytet w Liege znajduje się w Belgii i wygląda zupełnie jak z Futuramy!

Hello Kitty

To prawdopodobnie najbardziej znany kot na świecie, a fani mogą się przenieść do świata Hello Kitty w tym właśnie hotelu w Tajpej. Wszystko jest różowe i przyprawia o zawrót głowy, jednak czego się nie robi dla pasji!

Myszka Miki

Dom Myszki Miki, a właściwie Minnie znajduje się w Disney World i jak łatwo się domyślić jest główną atrakcją wszystkich odwiedzających to miejsce fanów Myszki Miki.

Barbie

Dom został zbudowany w Sawgrass Mills w Sunrise na Florydzie, ku radości tysięcy piszczących dziewczynek. Na 1000 metrów kwadratowych znajduje się raj dla miłośniczek Barbie i jej kolekcjonerów.

Simpsonowie

Replika domu Simpsonów znajduje się w Henderson w Nevadzie i oferuje wszystkie kultowe szczegóły serii. Przed budową dokładnie wyśledzono każdy detal, który został wiernie odwzorowany w realnym świecie. Koszt budowy wyniósł 120.000 dolarów i zajął jedynie 49 dni!

Flinstonowie

Spersonalizowana willa Filnstonów kosztowała ponad 3.000.000 dolarów i wydaje się dość droga jak na prehistoryczne mieszkanie. Jednak została wykonana na zamówienie i można ją podziwiać w Malibu w Kalifornii. Cóż, niektórzy to mają fantazję i możliwości.

Spongebob

Okazuje się, że niektórzy marzą o zamieszkaniu w ananasie, zupełnie tak jak Spongebob. Ananas ma 457 metrów kwadratowych i oferuje wiele udogodnień. Każdy z podobnym marzeniem może wprowadzić się tam na jedną noc, której koszt to około 4000 dolarów. Trochę drogo jak na ananasa.

Może Cię zainteresować

zamknij