×

Starsza para sprzedaje dom po 76 latach. Gdy otwierają drzwi, wydaje się jakby czas stanął w miejscu

W ubiegłym roku pewien dom miał zostać sprzedany po 76 latach bez jego odnowy. Kiedy małżeństwo ostatecznie się wyprowadziło, kupujący byli podekscytowani, aby zajrzeć do środka. Historia miłości zamknięta wewnątrz absolutnie ich nie rozczarowała!

W 1938 roku, Tom i Jean Cheetham przenieśli się do swojego pierwszego i jedynego domu w Sydney. Tam szczęśliwa para mieszkała, aż do swoich 100 i 103 lat. Tym samym stali się jedną z najstarszych australijskich par.

Gdy kupujący wchodzili do środka w nadziei kupna domu, poczuli się jakby przenieśli się w czasie. Goście byli kompletnie zaskoczeni faktem, że dom stał nietknięty przez te wszystkie lata. Był nieskazitelnie czysty i schludny, zachował swój pierwotny wygląd i wystrój. Od dywanów, po urządzenia i kończąc na najmniejszych niuansach dom był jakby wyciągnięty z przeszłości.

Anonimowy nabywca kupił dom za 1.6 miliona dolarów. Kobieta, która zakupiła dom nie chciała się ujawnić ze swoją rekordową ceną. Małżeństwo ma sześć wnuków i czterech prawnuków. Sprzedaż okazała się dla nich słodko-gorzkim wydarzeniem.

Z biegiem lat Jean stawała się coraz bardziej krucha, ale Tom chętnie podejmował się prac domowych i ogrodowych. W rzeczywistości kosił trawnik dopóki nie wyprowadził się ze swojego domu.

dom (6)

W 1938 roku para wprowadziła się do domu i tam pozostała przez 76 lat.

dom (1)

Po lewej małżeństwo w dniu ślubu; po prawej para tuż przed wyprowadzką.

dom

Kiedy goście weszli do domu, oniemieli. Dom był w nienaruszonym stanie, a jego wygląd utrzymany od momentu, kiedy para w nim zamieszkała.

dom (4)

Syn Tom’a i Jean’y powiedział, że rodzice spłacali kredyt zaciągnięty na dom przez 20 lat, ale nie mieli z tym problemu, bo byli oczarowani swoim azylem.

dom (1)

Przepiękna kuchnia nigdy nie była zmieniana, co zachwyciło odwiedzających<.>
dom (2)

Dom jest jednym z niewielu, w którym nie wprowadzono żadnych zmian od tak dawna.

dom (3)

Tom zapytany o miłosną radę, ze smutkiem w oczach powiedział, że pary po prostu nie zostają razem. Para wspólnie przeniosła się do domu spokojnej starości.

dom (5)

Ostatnie zdjęcie małżeństwa w ukochanym domu.

dom (7)

Ogród był jedyną rzeczą, którą państwo Cheerham zmieniło po wprowadzeniu się.

dom (8)

Dom licytowały 22 osoby. Wygrała anonimowa kobieta, która kupiła posiadłość za 1.6 miliona dolarów.

Może Cię zainteresować

zamknij