×

Mężczyzna wyłowiony w niedzielę z Odry to Dariusz Góral. Pozostawił żonę i dwójkę dzieci

32-letni Dariusz Góral odnaleziony martwy… Finał dramatycznych poszukiwań skończył się w niedzielę. Przypomnijmy, że młody mężczyzna wyszedł wieczorem 27 marca z kolegami. Miało to być spotkanie służbowe, które skończyło się w klubie typu Cocomo.

Wcześniej jeszcze Dariusz zadzwonił do żony około godziny 22:00

Około godziny 22:00 dzwonił do żony, a po 3:00 jego telefon logował się na ulicy Oławskiej. Później nie było śladu po 32-latku. Gdy nie wrócił do domu, żona zaczęła się martwić. Zaczęły się poszukiwania, które doprowadziły psy tropiące do fosy w rejonie Renomy, ale dogłębne poszukiwania w tym miejscu nie zmieniły nic w toku śledztwa.

W niedzielę z rzeki wyłowiono ciało mężczyzny. Rodzina potwierdziła, że to Dariusz

Na chwilę obecną trwają badania, które mają określić, czy mężczyzna był pod wpływem narkotyków i jak mogło dojść do tego, że znalazł się w rzecze. Czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy ktoś popełnił zbrodnię.

Śledztwo w sprawie śmierci jest na bardzo wstępnym etapie. Bierzemy pod uwagę parę hipotez, które sprawdzamy. Jedną z nich jest, że informatyk mógł odwiedzić klub typu Cocomo. Tam w napoju mogły mu być podane narkotyki

Dariusz pozostawił żonę i dwójkę dzieci

Polecane

Może Cię zainteresować