×

Mężczyzna myślał, że to kolejny atak choroby żony. Ale kiedy zajrzał do muszli, zobaczył dziecko!

Historia rodziny Claire i Paula jest niemal niewiarygodna. To, co przytrafiło się parze odbiera mowę, a liczne programy telewizyjne odtwarzają scenę dla widzów.

W 2000 roku Claire Evans miała 19 lat, gdy zaczęły się u niej mdłości. W godzinach porannych były znacznie silniejsze niż w ciągu dnia.

Pomijając zawroty głowy i osłabienie, Clair czuła się dobrze, więc przez jakiś czas zwlekała z wizytą u lekarza.

Gdy w końcu wybrała się do lekarza, usłyszała szokującą wiadomość. U Clair zdiagnozowano stwardnienie rozsiane.

Choroba atakuje centralny układ nerwowy i jest nieuleczalna. Kobieta była zrozpaczona. Nie wyobrażała sobie jak ma dalej normalnie żyć. Marzyła, by założyć własną rodzinę, a teraz wydawało jej się to niemożliwe.

Pomimo strachu i niepewności, organizm Clair dobrze zareagowała na leki. Choroba nie dawała o sobie znać, a kobieta w końcu poznała Paula.

Między Paulem a Clair narodziło się uczucie. Z mężczyzną marzeń u boku, Clair przestała bać się choroby i zaczęła planować wspólna przyszłość.

Po czterech latach związku, Clair urodziła syna Harryego. Wszystko w końcu było na dobrej drodze. Mimo, że kombinacja SM i ciąży jest bardzo męcząca, Clair czuła się dobrze.

Pewnego dnia choroba dała o sobie znać. Prawa strona ciała Clair była sparaliżowana. Nie była w stanie się poruszać i nic nie czuła.

Kobieta przez kilka miesięcy musiała pozostać w łóżku. Leki i brak ruchu sprawiły, że Clair przybrała na wadze.

Jednak pewnego wieczoru Clair obudził silny ból podbrzusza. Była przekonana, że to kolejny napad choroby.

Udało jej się dostać do toalety, ale ból stawał się coraz silniejszy. W końcu zaczęła rozpaczliwie krzyczeć, a gdy Paul się zjawił nie był w stanie jej pomóc.

„To mnie zabije” – mówi Clair w amoku

Paul próbuje uspokoić Clair, która jęczy z bólu. Para nie ma pojęcia, co ma wydarzyć się za chwilę. Skurcze, których doświadcza Clair wydają się dziwnie znajome…

I nagle Clair wydaje na świat dziewczynkę! Paul jest w szoku, bo nie wiedział, że spodziewają się dziecka.

Miesiączka Clair pojawiała się regularnie i nic nie świadczyło o tym, że kobieta może być w ciąży.

Jednak para nie ma czasu, by się nad wym zastanowić, bo kobieta doznaje kolejnych skurczy. Paul domyśla się, że to łożysko, ale ku jego zaskoczeniu pojawia się drugie dziecko!

Nadal w szoku, para upewnia się, że dzieci oddychają. Clair urodziła bliźnięta nie mając nawet pojęcia, że jest w ciąży.

W końcu przyjeżdża karetka, by zająć się dziećmi i Clair. Na szczęście cała trójka czuje się dobrze.

Paraliż Clair ustał, a całą rodzina jest zdrowa i szczęśliwa. Historia jest zupełnie niewiarygodna!

Zdjęcia przedstawione w artykule mają wyłącznie charakter poglądowy.

Polecane

Może Cię zainteresować