×

Grupa mam ćwiczyła na peronie. Dzieci w wózkach znajdowały się tuż obok przejeżdżających pociągów

Do sieci trafiło bardzo nietypowe nagranie. Można na nim zobaczyć kilka matek, które ćwiczą na jednym z peronów. Skąd wiemy, że te panie są matkami? Obok nich stoją wózki ze śpiącymi lub obserwującymi je maluszkami.

Skrajna nieodpowiedzialność

Całe wydarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Im szersze grono odbiorców, tym więcej negatywnych komentarzy. Ludzie nie są zachwyceni tym, co widzą, mimo że idea jest naprawdę wspaniała…

Te panie to uczestniczki zajęć BuggyGym. Jest to forma aktywności, która ma mobilizować młode mamy do ćwiczeń w każdej wolnej chwili i dosłownie wszędzie. Kobiety spotykają się w różnych miejscach i ćwiczą, kiedy ich dzieci znajdują się obok w wózkach.

Idea wspaniała, wykonanie gorsze…

Byłby to naprawdę wspaniały pomysł, gdyby nie jeden z tych ostatnich treningów… Właśnie ten przeprowadzony tuż obok jeżdżących pociągów. Komentujący nie pozostawiają złudzeń. Zarzucają młodym mamom, m.in. to, że dbają bardziej o wygląd swojego tyłka niż o bezpieczeństwo własnych dzieci. Z kolei inni twierdzą, że następny trening powinien odbyć się na poboczu autostrady, na którym będzie równie bezpiecznie.

Naszym zdaniem to naprawdę super pomysł, jednak miejsce jednego z ostatnich treningów jest zbyt niebezpieczne. Chwila nieuwagi i mogłoby dojść do tragedii…

A wy? Co o tym myślicie? Przesadziły?

Może Cię zainteresować

zamknij