×

Otylia Jędrzejczak pokazała rosnący brzuszek. Przypadkowo wyjawiła, jaka jest płeć dziecka?

Otylia Jędrzejczak spodziewa się drugiego dziecka. Olimpijka tą radosną nowiną podzieliła się już pod koniec maja za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie wyznała, że nie może doczekać się małej istotki. Przypomnijmy również, że sportsmenka ma już 2-letnią córkę Marcelinę z Pawłem Przybyłą, byłym koszykarzem i nauczycielem wychowania fizycznego. Tymczasem gwiazda sportu opublikowała w sieci kolejne zdjęcie. Trzeba przyznać, że brzuch Otylii Jędrzejczak jest już naprawdę sporych rozmiarów.

Brzuch Otylii Jędrzejczak na basenie

Sportsmenka podzieliła się wczoraj fotografią z basenu, gdzie najbardziej lubi się relaksować. Selfie zostało zrobione z góry, przez co doskonale jest widoczny rosnący brzuch pływaczki.

Ostanie cztery dni spędziłam w Komisji Egzaminacyjnej na studia na AWF-ie, kierunek WF i Sport. Prawie każdą przerwę pomiędzy grupami wykorzystałam na relaks dla naszej dwójki i popływaliśmy. Zapomniałam już, jakie to uczucie pływać z brzuszkiem. Nie będę ukrywała, że w tej temperaturze panującej na pływalni była to jeszcze większa przyjemność! – napisała Otylia.

Chłopiec czy dziewczynka?

Póki co Otylia nie zdradziła jeszcze, czy urodzi chłopca czy dziewczynka. Na obecną chwile można to jedynie wnioskować po jej wpisie. Olimpijka napisała „popływaliśmy” co sugerowałoby, że na świat przyjdzie synek. Nie jest to jednak nic pewnego, bowiem Jędrzejczak mogła napisać tak zupełnie nieświadomie. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak poczekać, aż sportsmenka podzieli się informacją, czy mała Marcelinka będzie miała braciszka czy siostrzyczkę.

Może Cię zainteresować