×

Położył dziecko na podłodze w publicznej toalecie. Gdy poznasz powód przyznasz mu rację

Pomimo tego, że jest rok 2018, niektórzy ludzie nie rozumieją jednej rzeczy związanej z rodzicielstwem – mężczyźni także zmieniają pieluchy swoim dzieciom.

Chris Mau jest jednym z tych „nieprawdopodobnych” ojców, którzy zajmują się brudną pieluchą swojego malucha za każdym razem, gdy widzą taką potrzebę. 8-miesięczna córka także należy do tego grona. Mężczyznę zaskakuje za każdym razem to, gdy niektórzy dziwią się, że on sam zmienia pieluchy swojemu dziecku. Takie słowa zdziwienia padają najczęściej, gdy znajduje się w miejscu publicznym.

To zadanie nie tylko należy do kobiet…

Oznacza to, że większość publicznych toalet nie ma przewijaka w męskiej części i często Chris zmuszany był do tego, aby zmieniać pieluchę… na podłodze (!). Podczas ostatniego spaceru z narzeczoną i dwiema córkami ponownie znalazł się w tej paskudnej sytuacji i miał już dość panującej hipokryzji, dlatego opisał ją w sieci.

Dla niektórych to nadal niezrozumiały problem…

Bardzo się męczę, gdy muszę zmienić córeczce pieluszkę w tak obrzydliwej łazience, ponieważ jedyny przewijak w tym miejscu znajduje się w kobiecej częściej toalet. Wiem, że ciężko sobie to wyobrazić, ale są też na świecie faceci, którzy dbają tak samo jak kobiety o swoje dzieci i chcą im zmienić pieluchę, gdy nadejdzie taka potrzeba. Jeśli jest to miejsce publiczne z ogólnodostępnymi toaletami, a coraz więcej mówi się o generowaniu równości między płciami i rasami, to może zadbamy o to, aby nasi ojcowie mogli zmienić pieluchy naszych dzieci na cholernym przewijaku tak jak jest to po damskiej stronie?! Czy proszę o zbyt wiele?

Dla tych, którzy dziwią się, że w ogóle zdecydowałem się zmienić dziecku pieluchę w takim miejscu: okoliczności sytuacji pozostawiły bardzo mało opcji prywatności, bo byliśmy na spacerze, a kiedy TO się stało, nie było nigdzie restauracji, ławki czy nawet samochodu, a jedyną przestrzenią, która się do tego nadawała, była ta nieszczęsna toaleta

Post udostępniono ponad 140 000 razy!

Ludzie nie mogli uwierzyć, że coś takiego ma miejsce. Oczywiście jasnym jest, że więcej matek spaceruje samotnie i przewijaki w ich toaletach to oczywista sprawa, ale może zacząć wprowadzać zmiany także w części dla panów?

Co myślicie o tym problemie?

Może Cię zainteresować

zamknij