×

Roksana Węgiel znów krytykowana. „Jej strój może przywoływać erotyczne skojarzenia”

Roksana Węgiel jest często krytykowana przez internautów. Część z nich twierdzi, ze młoda gwiazda ubiera się nieodpowiednio do swojego wieku. O Roksanie Węgiel i jej strojach wypowiedziała się właśnie Blanka Lipińska. Pisarka powieści erotycznych również uważa, że piosenkarka powinna zrezygnować ze zbyt wyzywających strojów.

Stale w ogniu krytyki

Młode polskie gwiazdy nie mają łatwego życia. Wiele z nich staje się obiektem bardzo krytycznych uwag. Doskonale wie o tym Roksana Węgiel. Pod adresem 14-latki wciąż kierowane są nieprzyjemne słowa. Wielu internautów jest zdania, że jej styl nie jest odpowiedni do młodego wieku.

Blanka Lipińska o Roksanie Węgiel

Najwyraźniej podobnego zdania jest Blanka Lipińska. Pisarka powieści erotycznych, które okrzyknięto odpowiednikiem „50 twarzy Greya”, lubi wypowiadać się na najróżniejsze tematy. Ostatnio skomentowała sceniczny wizerunek 14-letniej piosenkarki. Lipińska radzi jej, żeby w ogóle zrezygnowała z niektórych stylizacji:

Roksana ma 14 lat, a nie ukrywajmy, że wygląda na więcej. Owszem jest gwiazdą, ale czasami w mojej ocenie ubiera się nieodpowiednio jak na swój wiek. Nie czarujmy się, nawet różowy lateks to wciąż jest lateks! A ten materiał ma mocno erotyczne skojarzenia

Blanka Lipska przesadziła wypowiadając się o Roksanie Węgiel i jej strojach?

Roksana Węgiel pojawiła się w lateksowym płaszczu w teledysku do piosenki „Dobrze jest, jak jest” i raczej wątpimy, żeby ten strój przywodził na myśl takie skojarzenia. No cóż, każdy ma prawo do swojego zdania, jednak można mieć pewne wątpliwości, czy Blanka Lipińska lub anonimowi internauci są najodpowiedniejszymi osobami do udzielania rad 14-letniej wokalistce. Na szczęście Roksana Węgiel nie bierze krytyki do serca i ma spory dystans do sławy. Bez względu na komentarze, nadal rozwija swoją karierę.

Też myślicie, że stroje Roksany Węgiel budzą takie skojarzenia?

Może Cię zainteresować

zamknij