×

To zdjęcie Melanii Trump wywołało spory skandal. Przypatrz się mu uważnie

Trzeba przyznać, że garderoba pierwszej damy USA często zwraca uwagę. Niestety, jej wybory nie zawsze są trafne i nie chodzi tu jedynie o złe zestawienie poszczególnych części ubioru, ale i o jego dopasowanie do sytuacji.

Lekceważące?

Znana publicystka The Guardian i The Times, Hadley Freeman, zastanawiała się kiedyś, czy stroje pierwszej damy nie są delikatnym lekceważeniem funkcji, jaką sprawuje jej mąż. Jednak największą wrzawę w sieci wywołał strój Melanii, kiedy w dniu 29 sierpnia leciała do Houston, aby udzielić wsparcia ofiarom huraganu Harvey.

Oto, jak się wówczas prezentowała:

Nie wszystkim się to spodobało!

Amerykanie oburzyli się, że pierwsza dama podkreślała chęć aktywnej pomocy ofiarom, a wybiera się na miejsce powodzi w niebotycznie wysokich szpilkach. Jednak inni bronili jej, że przecież buty zostały wybrane jedynie na czas lotu, a później zostały zmienione na sportowe.

Hadley Freeman w jednym ze swoich felietonów zastanawiała się też, czy Melania Trump jest świadoma tego, że jej garderoba, jakkolwiek dziwnie to brzmi, również poniekąd ma wpływ na głosujących w wyborach prezydenckich.

A Wy co myślicie o stylizacjach pierwszej damy USA?

Polecane

Może Cię zainteresować