×

Roksana Węgiel odpowiedziała hejterom. Nie jest w stanie już dłużej milczeć

Młoda gwiazda musi ostatnio mierzyć się z ogromną krytyką w sieci. Wiele osób nie chce zaakceptować, że postawiła ostatnio na dojrzalszy wizerunek. W ostatnim wywiadzie, Roksana Węgiel postanowiła odpowiedzieć na hejt wymierzony w jej kierunku.

Ludziom nie podoba się jej wizerunek

Hejterzy nie dają ostatnio spokoju 14-letniej piosenkarce. Najpierw przyczepili się, że jej stylizacje są zdecydowanie zbyt „dorosłe” i oryginalne, natomiast później przeszkadzało im, że tekst piosenki „Lay Low” jest nieodpowiedni do jej wieku.

W weekend majowy, młodej piosenkarce dostało się po raz kolejny. Tym razem za zrobienie sobie fotografii z parą prezydencką, z okazji 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Wygląda na to, że cokolwiek zrobi, jest zaraz powodem do krytyki. Wiele osób zarzuca jej, że zdobyła popularność tylko dzięki „The Voice Kids” i dziecięcej Eurowizji. Nikt nie jest jednak w stanie wytłumaczyć, co jest złego w zdobyciu sławy za odniesienie sukcesu w kilku konkursach wokalnych.

Roksana Węgiel odpowiada na hejt

Na szczęście Roksana Węgiel zdaje się nie przejmować zbytnio krytyką, a w wywiadzie dla „Party” odpowiedziała na hejt i wytłumaczyła zmianę wizerunku:

Wielu osobom nie podoba się to, że się zmieniłam. Ludzie poznali mnie, jak miałam 12 lat, podczas „Voice’a”. Wtedy wyglądałam w ogóle inaczej, a to jest taki okres, którym człowiek się najbardziej zmienia, jeśli chodzi o takie fizyczne zmiany. Nie potrafię tego za bardzo zrozumieć, ale ogólnie to {hejt – przyp. red.] spływa.

Mimo, że Roxie ciągle jest poddawana krytyce, ma grono oddanych fanów. W wywiadzie podziękowała im za ogromne wsparcie. Przypuszczamy, że hejterzy nadal nie dadzą spokoju młodej piosenkarce, ale najwidoczniej to nie przeszkadza jej w rozwoju kariery.

Myślicie, że odpowiedź Roksany zagwarantuje jej chociaż chwilę spokoju?

Może Cię zainteresować

zamknij