×

Blanka Lipińska i Baron są razem. Fani nie wierzą, że ten związek może mieć przyszłość

Blanka Lipińska i Baron są razem! Przez długi czas para nie komentowała plotek na temat relacji, która ich łączy. Czyżby początkowo nie chcieli zapeszać i dopiero teraz, gdy przekonali się, że są w stanie stworzyć razem trwały związek, postanowili podzielić się dobrymi wieściami ze swoimi fanami?

Blanka Lipińska i Baron

Do tej pory Blanka Lipińska udzielała wielu wywiadów na temat swoich byłych partnerów i życia seksualnego, jakie wiodła. Mimo sporej otwartości w rozmowach z mediami, autorka książki 365 dni nie wypowiadała się na temat znajomości z jurorem programu The Voice Kids.

Jakiś czas temu pisarka jednak wyznała, że „w jej życiu jest tylko jeden”. Czy chodziło jej wówczas o Barona z zespołu Afromental? Niedługo później oboje dodali na Instagramie zdjęcia list zakupów, które były do złudzenia podobne.

W końcu Lipińska postanowiła uciąć wszelkie domysły i wypowiedziała się na temat domniemanej relacji z muzykiem. Po tym, jak fotoreporterzy przyłapali parę podczas spaceru w Sopocie, gwiazda potwierdziła, że razem z Baronem tworzą parę.

Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się.

Wszystko wskazuje na to, że Blanka i Baron są w związku od około 1,5 miesiąca. Skutecznie udawało im się ukrywać swoje uczucie i nawet na premierze filmu 365 dni nikt nie zorientował się, że coś ich łączy.

Nie wszystkim podoba się ten związek

Fani nie są zadowoleni ze związku Blanki Lipińskiej z Baronem i nie wróżą parze świetlanej przyszłości. Wiele osób uważa, że muzyk związał się z pisarką, ponieważ jest w tej chwili bardzo popularna. Podobnie robił już w przeszłości. Spotykał się m.in. z Julią Wieniawą, Aleksandrą Szwed czy Katarzyną Grabowską.

Baron łapie tylko takie, które mają aktualnie fejm. Nie trzeba być wróżbita, żeby to zobaczyć. Ale żeby Blanka na kogoś takiego w ogóle chciała spojrzeć to ja mam szok.

Nie zabrakło dosadnych komentarzy sugerujących, że Blanka Lipińska ma już 35 lat i decyduje się na związek z Baronem z braku alternatywy.

Marzenia przelane na kartki książki były o przystojnym dzikim Włochu, a niestety w życiu trzeba było się zadowolić łysiejącym z doczepkami Baronem, o fizjonomi paralityka bez jednego mięśnia. Życie…

Czas pokaże, czy ich relacja przetrwa. Trzymamy kciuki!

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij