×

Wojewódzki w swoim życiu miał wiele kobiet. Jednak tylko dwie zagościły w jego sercu na dłużej

Kuba Wojewódzki przez większość nazywany “królem TVN-u” oprócz swojego kąśliwego języka znany jest także ze swoich licznych romansów. Był okres kiedy to u jego boku co chwila pojawiała się nowa, piękna kobieta. Nic dziwnego, że dziennikarz był łączony z wieloma paniami.

W sercu showmana tak naprawdę na dłużej zostały tylko dwie kobiety – Anna Mucha oraz Renata Kaczoruk. Z tą drugą, Wojewódzki miał się podobno nie tak dawno rozstać. Para jednak nie udzieliła na ten temat komentarzy. Z kim jeszcze spotykał się “król TVN-u”?

1. Renata Kaczoruk

Z Renulką Wojewódzki zaczął się spotykać się w 2013 r. Ich związek przetrwał aż pięć lat. Podobno dziennikarz snuł poważne plany na temat swojej wybranki. Pomimo dzielącej ich sporej różnicy wieku – aż 23 lata – para dzieliła ze sobą podobne zainteresowania. Ich rozstanie wzbudziło ogromne zaskoczenie.

2. Anna Mucha

W mediach głośno było także o jego związku z Anną Muchą. Młodziutka wtedy aktorka wytrwała z Kubą prawie cztery lata. To właśnie on zaczął wprowadzać ją do świata ścianek i salonów. Podobno para rozstała się w zgodzie i do tej pory utrzymują ze sobą życzliwy kontakt.

3. Anna Czartoryska

W ramach nagrywania odcinka “Kuba Wojewódzki show” jako gość do studia została zaproszona Anna Czartoryska. Tak też się poznali. Podobno miało zaiskrzyć między tą dwójką, jednak tych doniesień nigdy nie potwierdzono. Para jak ognia unikała wspólnych zdjęć.

4. Olga Bołądź

Showman był także łączony z aktorką Olgą Bołądź. Między nimi miało coś iskrzyć w 2010 r. Para pokazywała się wspólnie na salonach, co tylko podgrzało atmosferę. Jednak, jak widać związek nie okazał się trwały.

5. Dominika Zasiewska

Potocznie zwana “wodzianką” Dominika Zasiewska poznała Kubę na castingu do jego programu. Przez kilka lat, ubrana w bardzo seksowne stroje, podawała zaproszonym gościom wodę. Czy doszło między nimi do romansu? Nie wiadomo. “Para” kilka razy pokazała się wspólnie na ściankach. To właśnie “król TVN-u” wprowadził ją do świata show biznesu.

6. Natalia Lesz

Wokalistka Natalia Lesz również była łączona z Kubą Wojewódzkim. Sama piosenkarka zapewniała, że łączy ich tylko przyjaźń. Jednak wspólny wyjazd do Los Angeles zdawał się temu zaprzeczać. Dopiero po jakimś czasie w udzielonym “Gali” wywiadzie, Lesz potwierdziła, że była jedną z wielu kobiet Wojewódzkiego.

7. Sara Faraj

To kolejna domniemana partnerka Wojewódzkiego. Sara Faraj to modelka, z którą kilka razy widziano Wojewódzkiego. Nie wiadomo jednak, co tak naprawdę łączyło tę dwójkę.

8. Katarzyna Sowińska

Wokalistka Katarzyna Sowińska również znalazła się na liście partnerek Wojewódzkiego. Zawróciła w głowie dziennikarzowi do tego stopnia, że ten nawet nie próbował ukryć łączących ich uczuć! Chętnie pozowali razem na ściankach. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu.

Może Cię zainteresować