×

Beyonce i Jay-Z już dziś zagrają w Warszawie. Część wymagań artystki jest naprawdę szokująca

Trasa koncertowa „On The Run II”, na której ma wystąpić Beyonce i Jay-Z dotarła także do Polski. Na koncert w Warszawie bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. Nie ma się czemu dziwić, w końcu taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Po amerykańsku

Jak to zawsze bywa, gwiazdy wcześniej wysyłają swoje „ridery”, w których to ich menadżerowie dokładnie opisują, czego ich klient chce. Czasem są to absurdalne rzeczy, które ciężko dostać w danym kraju. Jak będzie w przypadku gwiazdorskiej pary? Pojawiają się głosy, że będzie ciężko…

Czy to nie jest przesada?

Z tego, co mówią informatorzy, Beyonce wymaga, aby wszyscy ludzie, którzy będą z nią w czasie koncertu pracować, mieli na sobie ubrania w 100% wykonane z bawełny. Do tego zasłony w garderobie mają mieć kolor biały, tak samo jak ściany, które dopiero co mają być świeżo po malowaniu! Do tego skórzane sofy, a w toalecie istne szaleństwo – deski klozetowe muszą być nowe, a papier ma mieć czerwony kolor.

Jedzenie tylko ekologiczne, a napoje będzie spożywać przez tytanową słomkę, która gwarantuje najlepszą temperaturę płynu. Nie może także zabraknąć czegoś, dzięki czemu będzie dbać o swoje gardło – w tym przypadku mowa o rzeźbionych kostkach lodu!

Mąż piosenkarki nie ma aż takich wymagań. Zależy mu jedynie na zapasie masła orzechowego, dżemu i winogron, ale żeby było odrobinę szaleństwa, jego garderoba musi składać się z siedmiu osobnych pokoi.

Koncert odbędzie 30 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie

Czy myślicie, że dzięki takim wymaganiom zaśpiewają lepiej? ;)

Może Cię zainteresować

zamknij