×

Baśka Kwarc bije dziewczynkę na live na Facebooku. Matka wcale nie reaguje

Baśka Kwarc bije dziecko podczas live’a, przeklinając przy tym jak szewc, we właściwym sobie stylu. Jedna z opiekunek dzieci wydaje się być rozbawiona zachowaniem celebrytki. Druga, prawdopodobnie matka uderzonej dziewczynki, kompletnie nie reaguje na skandaliczne zachowanie. Szokujące, że żadna z kobiet nie stanęła w obronie bezbronnego dziecka!

Internetowa celebrytka

Barbara Kwarc, czyli Barbara Rogowska z Wrocławia, zasłynęła jako Baśka z „Klatki B” (paradokumentalna komedia internetowa). Jej wypowiedzi, okraszone soczystymi przekleństwami, stały się wręcz kultowe. Na czym polega fenomen internetowej celebrytki?

Zanim stała się gwiazdą Internetu, pracowała jako garderobiana i modelka w Akademii Sztuk Pięknych. Potem miała swoje pięć minut w programie „Szymon Majewski Show”, gdzie dostała własny kącik. Popularność zyskała dzięki wideoblogowi „Baśka Blog”, była nawet zapraszana na „ścianki”. Wzięła również udział w kontrowersyjnej akcji hakerów z Polish Underground. To wtedy na stronie internetowej ówczesnego premiera Donalda Tuska pojawił się apel do narodu z Baśką Kwarc w roli głównej. Nawiązywał on do wystąpienia Wojciecha Jaruzelskiego i miał przestrzec szefa rządu przed podpisaniem porozumienie ACTA.

Dziś ma 67 lat, nadal prężnie działa na Facebooku, a internauci nazywają ją „kolorowym ptakiem polskiego internetu”. Patrząc na zachowanie Barbary Rogowskiej, trudno oprzeć  się wrażeniu, że to określenie jest sporym eufemizmem. Bo co przysporzyło popularności tej „osobowości internetowej”? Głównie niewyparzony język, bluzganie i młodzieżowy styl.

Baśka Kwarc bije dziecko

Pocieszna, rezolutna blond babcia, a może wulgarna i agresywna patoinfluencerka? Na Wykopie pojawiło się skandaliczne nagranie, na którym Baśka Kwarc pokazała swoje prawdziwe oblicze. Emitowano je na Facebooku u Barbary Kwarc na żywo. Pożegnanie zimy przekształciło się w festiwal żenady. Nie dość, że internetowa celebrytka uderzyła dziecko, to jeszcze nikt z dorosłych nie zareagował na jej zachowanie.

Na nagraniu widać, że Baśka Kwarc w pewnym momencie… uderzyła małą dziewczynkę. Potem sypie bluzgami, nie przejmując się kompletnie obecnością dzieci.

Jednak jeszcze mocniej w całej sprawie bulwersuje fakt, że z dziećmi były dorosłe opiekunki. Jedna z nich to prawdopodobnie matka uderzonej dziewczynki. Jaka była jej reakcja? Żadna. Kobieta stała jak słup soli. W tle słychać było śmiech innej opiekunki, będącej świadkiem zajścia.

To na żywo leci. Ogarnijcie się

– mówi wyraźnie rozbawiona kobieta.

Jeden z chłopców najwyraźniej przestraszył się zachowania Baśki Kwarc.

Czy i ten wybryk ujdzie „internetowej królowej” na sucho? Bo tym razem ciężko uwierzyć w to, że była to zaplanowana, wyreżyserowana akcja. Absolutnie nie popieramy promowanych na poniższym wideo zachowań!

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij