×

Baron powiedział, co myśli o Roksanie Węgiel. 14-latka jest ostatnio ciągle krytykowana

Można mieć różne zdania co do Roksany Węgiel, ale jedno jest pewne – młoda piosenkarka ma ogromny talent. Wiele osób ze środowiska, widzi w niej nadzieję polskiej muzyki. Na razie jej fanami są głównie rówieśnicy, więc pojawia się pytanie jak jej kariera będzie wyglądać za kilka lat. O Roksanie Węgiel i jej szansie na sukces opowiedział ostatnio Baron.

Nie przejmuje się krytyką

Roksana Węgiel musi ostatnio mierzyć się ze sporą krytyką. Wielu osobom nie podoba się kierunek, w którym zmierza ostatnio jej wizerunek i piosenki. Analizując całą sytuację, fani uznali, że ich słowa są zdecydowanie przesadzone. Na szczęście 14-latka nie przejmuje się hejterami i dalej robi swoje. Do wymierzonej w nią krytyki, odniosła się w ostatnim wywiadzie.

Baron z Roksaną Węgiel
Instagram

Baron o Roksanie Węgiel

Początkiem kariery Roksi była jej wygrana w „The Voice Kids”. Jednym z jurorów programu był Baron. Muzyk opowiedział ostatnio, co sądzi o karierze 14-latki:

Roksi jest świetną wokalistką. W młodym ciele dojrzały głos kobiecy. Przefajna osoba. Śledzę z wypiekami na twarzy jej poczynania, nowe single. Wiem, że nie odpuści

Widać, że Aleksander Milwiw-Baron widzi przed młodą piosenkarką świetlaną przyszłość. W rozmowie z „Wideoportalem” odniósł się też do jej szans na Eurowizji dla dorosłych:

Ona może góry zdobyć. Powinna nas reprezentować, jest świetna

Roksana Węgiel na koncercie
Instagram

Niełatwo dorastać będąc „na świeczniku”

Przyznamy, że jak na razie trudno nie zgodzić się ze słowami Barona o Roksanie Węgiel. Młoda piosenkarka idzie jak burza, a z jej wywiadów można wnioskować, że ma dobrze poukładane w głowie. Pozostaje mieć nadzieję, że show-biznes tego nie zmieni. Niestety, ten świat zniszczył już wiele osób, które zaczęły kariery w młodym wieku.

Zgadzacie się ze słowami Barona o Roksanie Węgiel?

Może Cię zainteresować

zamknij