×

Baron powiedział, co myśli o Roksanie Węgiel. 14-latka jest ostatnio ciągle krytykowana

Można mieć różne zdania co do Roksany Węgiel, ale jedno jest pewne – młoda piosenkarka ma ogromny talent. Wiele osób ze środowiska, widzi w niej nadzieję polskiej muzyki. Na razie jej fanami są głównie rówieśnicy, więc pojawia się pytanie jak jej kariera będzie wyglądać za kilka lat. O Roksanie Węgiel i jej szansie na sukces opowiedział ostatnio Baron.

Nie przejmuje się krytyką

Roksana Węgiel musi ostatnio mierzyć się ze sporą krytyką. Wielu osobom nie podoba się kierunek, w którym zmierza ostatnio jej wizerunek i piosenki. Analizując całą sytuację, fani uznali, że ich słowa są zdecydowanie przesadzone. Na szczęście 14-latka nie przejmuje się hejterami i dalej robi swoje. Do wymierzonej w nią krytyki, odniosła się w ostatnim wywiadzie.

Baron o Roksanie Węgiel

Początkiem kariery Roksi była jej wygrana w „The Voice Kids”. Jednym z jurorów programu był Baron. Muzyk opowiedział ostatnio, co sądzi o karierze 14-latki:

Roksi jest świetną wokalistką. W młodym ciele dojrzały głos kobiecy. Przefajna osoba. Śledzę z wypiekami na twarzy jej poczynania, nowe single. Wiem, że nie odpuści

Widać, że Aleksander Milwiw-Baron widzi przed młodą piosenkarką świetlaną przyszłość. W rozmowie z „Wideoportalem” odniósł się też do jej szans na Eurowizji dla dorosłych:

Ona może góry zdobyć. Powinna nas reprezentować, jest świetna

Niełatwo dorastać będąc „na świeczniku”

Przyznamy, że jak na razie trudno nie zgodzić się ze słowami Barona o Roksanie Węgiel. Młoda piosenkarka idzie jak burza, a z jej wywiadów można wnioskować, że ma dobrze poukładane w głowie. Pozostaje mieć nadzieję, że show-biznes tego nie zmieni. Niestety, ten świat zniszczył już wiele osób, które zaczęły kariery w młodym wieku.

Zgadzacie się ze słowami Barona o Roksanie Węgiel?

Może Cię zainteresować

zamknij