×

Kościół w Holandii uczcił pamięć o Avicii’m. Można było usłyszeć jego 3 piosenki

Świat muzyki nadal nie może w to uwierzyć… 28-letni DJ o pseudonimie Avicii zmarł w pokoju hotelowym. Tim Bergling pochodził ze Szwecji, ale był znany na całym świecie. Po jego tragicznej śmierci posypały się kondolencje z ust znanych osobistości w świecie muzyki. A w jednym z Kościołów w Holandii odegrano na dzwonach w Dom Tower w Utrecht jego trzy piosenki: „Wake Me Up”, „Without You” i „Hey Brother”.

Odszedł zbyt wcześnie…

Szwedzki muzyk był dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy za „Sunshine” z Davidem Guettą w 2012 roku, a także za piosenkę „Levels” w 2013 roku. Na pierwszym miejscu w listach przebojów był jednocześnie w 15 krajach. Diana Baron, publicystka Avicii’ego, wczoraj przerwała tę smutną ciszę, mówiąc: „Z głębokim żalem ogłaszamy śmierć Tima Berglinga, znanego również jako Avicii”. Został znaleziony martwy w Muscat w Omanie w piątek po południu czasu lokalnego, 20 kwietnia.

Przepiękne wykonanie jego utworów w kościele w Utrecht świadczy o tym, jak uniwersalne były jego piosenki…

https://www.youtube.com/watch?v=DsVSPmR-ibk

Cały świat wstrzymał oddech

Calvin Harris:

Wieści, które mnie zniszczyły… Odszedł Avicii. Człowiek o pięknej, namiętnej i niezwykle utalentowanej duszy. Człowiek, który miał jeszcze wiele do zrobienia. Niech Cię Bóg błogosławi Tim…

Dua Lipa:

Tak smutnej historii dawno nie słyszałam. Za młody by umierać… Moje kondolencje dla najbliższych

A jeszcze kilka dni temu dziękował za nominację do nagrody Billboard Music Awards za najlepszy taneczny/elektroniczny album.

Polecane

Może Cię zainteresować