×

7-latka umieszcza wiadomość do swojego prześladowcy na Facebooku. Nagle do drzwi jej domu pukają motocykliści!

Na świecie jest wiele zła. Niestety przykre doświadczenia spotykają także niewinne dzieci. Jak w przypadku Ashley Wastakiewicz, która przez ponad rok była prześladowana przez 11-latka z sąsiedztwa. Dziewczynka tak bardzo bała się swojego oprawcy, że nie wychodziła z domu, aby spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu.

„Myślała, że nikt jej nie kocha i nikt się o nią nie troszczy. Czuła się samotna” – wyznaje mama dziecka. „Bała się wyjść na zewnątrz żeby się pobawić. Przez nękanie, większość lata spędziła w domu.”

Aby wesprzeć swoją córeczkę, Christine założyła na Facebooku stronę „Justice For Ashley”, która ma walczyć z prześladowaniem i zastraszaniem. Był to początek niesamowitych wydarzeń, które na zawsze odmieniły życie bohaterki tego wpisu.

Poznaj Ashley Wastakiewicz. Dziewczynka jest bardzo nieśmiała i choć ma zaledwie 7 lat, musiała zmierzyć się z bardzo trudnymi przeżyciami.

ashley-wastakiewicz-1

Dziewczynka przez ponad rok była zastraszana i prześladowana przez swojego sąsiada. Sytuacja była tak poważna, że przez działania 11-latka, Ashley trafiła do szpitala.

ashley-wastakiewicz-2

„Przewrócił jej rower i zepchnął ją na ziemię, kopał ją i uderzał po twarzy” – twierdzi mama dziewczynki, Christine.

Mama 11-latka zaprzecza zarzutom, jakie zostały postawione jej synowi. Nastolatek został oskarżony o napaść. Ashley postanowiła nagrać film, w którym mówiła o tym co ją spotkało:

„Nazywam się Ashley i mam 7 lat. Jestem ofiarą zastraszania. Mój prześladowca to 11-letni chłopiec. Bardzo mnie to boli. Proszę, przestań mnie nękać.”

ashley-wastakiewicz-3

Christine opublikowała nagranie na Facebooku. Wśród osób, które zobaczyły filmik 7-latki, znalazł się lokalny motocyklista James Dingmon.

„Skontaktowaliśmy się z braćmi z innych klubów i spotkaliśmy się wszyscy razem. Nie wierzę w zastraszanie. Nikt nie powinien być nękany.” – mówi James Dingmon, który jest członkiem American Veterans Motorcycle Club Jackson.

ashley-wastakiewicz-4

Motocykliści postanowili pomóc dziewczynce i dać jej do zrozumienia, że nie jest sama.

„Chcieliśmy pokazać siłę, udowodnić jej, że jest kochana i otaczają ją ludzie, na których zawsze może liczyć” – kontynuuje James.

ashley-wastakiewicz-5

Przed domem dziewczynki pojawiło się wielu motocyklistów.

„Zrobiliśmy dzisiaj coś innego i pomogliśmy w zwalczaniu negatywnego zjawiska, jakim jest zastraszanie. Pomogliśmy wspaniałej 7-latce Ashley, która była prześladowana od dłuższego czasu w sąsiedztwie. Dziewczynka bawiąc się na własnym podwórku została zaatakowana i trafiła do szpitala. Bała się i bardzo cierpiała – napisał inny motocyklista, John R. Spencer.

ashley-wastakiewicz-6

„Wraz z członkami kilku klubów z okolic, złożyliśmy jej wizytę, aby pokazać, że nie jest sama i kocha ją wiele osób. Staliśmy przy jej boku i towarzyszyliśmy podczas wizyty u sąsiada, który ją prześladował.  Kiedy jechała na motocyklu, czując nasze wsparcie, wyznała z wielkim uśmiechem na twarzy, że się już nie boi” – mówi John Spencer.

ashley-wastakiewicz-7

Mężczyzna podkreśla, że on i inni pasjonaci motocykli pozostają w kontakcie z dziewczyną i nie pozwolą, aby była dłużej atakowana i zastraszana. Jednocześnie mają nadzieję, że ich słowa i gest rozprzestrzenią się, dzięki czemu negatywne i destrukcyjne zachowania, będące wynikiem zaniedbań rodziców, którzy nie potrafią prawidłowo wychować swoich dzieci, dobiegną końca.

Dzięki motocyklistom, Ashley już się nie boi. To dzielna i urocza dziewczynka, której dzieciństwo powinno być wolne od wszelkich trosk. Jeśli się z tym zgadzasz i jesteś przeciwny prześladowaniu innych, podziel się tym wpisem.

Polecane

Może Cię zainteresować