×

Artur Barciś pokazał, jak będzie wyglądać za 30 lat. „Cieszyć się czy martwić?”

Aktor uwielbiany przez widzów „Rancza” jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio bawił się popularną aplikacją. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wyglądać będzie Artur Barciś za 30 lat. Zmieni się nie do poznania?

Uwielbiany aktor

Artur Barciś to bardzo ceniony polski aktor. Świetnie czuje się nie tylko przed kamerami, ale też na deskach teatru. Jednak sympatię widzów zyskał przede wszystkim dzięki swoim serialowym rolom. To on wcielił się w postać Tadeusza Norka w „Miodowych Latach” i Czerepacha w kultowym „Ranczu”.

Aktor jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego fanpage na Facebooku śledzi ponad 115 tys. osób. Barciś uwielbia w publikowanych wpisach nawiązywać do wspomnianych wcześniej kreacji, co tylko przysparza mu jeszcze więcej wielbicieli.

Ostatnio postanowił wypróbować aplikację, która swego czasu była bardzo popularna wśród celebrytów. Dzięki „FaceApp” aktor postarzał się o 30 lat. Czy w tym przypadku można powiedzieć, że czas obejdzie się z nim łagodnie?

Artur Barciś za 30 lat

Barciś na swoim profilu opublikował dwa zdjęcia. Po lewej widzimy jego obecny wygląd w wieku 64 lat. Natomiast obok możemy zobaczyć symulację, jak aktor będzie wyglądać za 30 lat. Nie zabrakło oczywiście komentarza z odrobiną czarnego humoru:

Podobno tak będę wyglądał za 30 lat.
Cieszyć się, czy martwić?
Chyba cieszyć skoro jeszcze będę żył 

Pod zdjęciem posypały się komentarze wiernych fanów. Nie zabrakło wśród nich nawiązań do kultowych ról Barcisia:

Tak na pierwszy rzut oka będzie Pan podobny do Piotra Fronczewskiego  Czyli będzie pięknie 😍

Grunt, że moda wróci i będzie można nosić to samo co 30 lat wcześniej 🤣
A na poważnie to życzę kolejnych 30 lat w zdrowiu i dobrobycie.

Panie Arturze, Pan to będzie wiecznie żywy, razem z Pańskim kolegą Cezary Żak, bo za 30 lat na pewno ktoś odpali jakiś odcinek „Miodowych lat”, a tam Karol Krawczyk będzie mówił, że zarobił 50 milionów (oczywiście przeliczając na stare pieniądze). Wtedy jakieś dziecko zapyta: „mamo/tato, to kiedyś wszyscy ludzie zarabiali miliony?

Pod zdjęciem znajdziemy więcej podobnych komentarzy. Nic dziwnego, dla wielu osób Artur Barciś jest prawdziwą ikoną polskiego kina. Nam pozostaje tylko życzyć dużo zdrowia!

Źródła: otopress.pl, www.facebook.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij