×

Macocha Dominiki Tajner jest od niej młodsza o 11 lat! Apoloniusz się tym nie przejmuje

O tym związku mówiło się od samego początku i nikt nie wróżył, że relacja przetrwa próbę czasu. 65-letni prezes Polskiego Związku Narciarskiego związał się osiem lat temu z młodszą o 36 lat Izą Podolec. Na początku ukrywali swoją miłość. Dziś wiemy jedno – uczucie zwyciężyło. Apoloniusz Tajner ożenił się z ukochaną!

W zeszłym tygodniu para powiedziała sobie „tak”. Ślub odbył się w Warszawie i także w stolicy odbyło się przyjęcie

Goście zostali zaproszeni do restauracji na dachu stołecznego Centrum Olimpijskiego. Wśród zaproszonych nie zabrakło oczywiście postaci ze świata sportu – był Adam Małysz z żoną i Robert Korzeniowski.

Najbardziej jednak wszyscy byli zaskoczeni obecnością Michała Wiśniewskiego. Opinia publiczna była przekonana, że Apoloniusz nie pała sympatią do męża córki

Być może na weselu panowie mieli okazję do tego, aby wyjaśnić parę kwestii?

Apoloniusz Tajner ożenił się z 29-letnią Izabelą. Niedługo zostaną rodzicami!

Panna Młoda w czasie ślubu miała na sobie krótką sukienkę z dopasowaną górą i rozkloszowanym dołem. Widoczny był także jej ciążowy brzuszek. Dla kobiety to będzie pierwsze dziecko. 65-letni Apoloniusz ma już dwójkę dorosłych dzieci, jest także dziadkiem. Jak para się poznała? Izabela w czasie jednego z nielicznych wywiadów opowiedziała historię ich poznania.

Poznaliśmy się w pociągu. Na linii Kraków-Warszawa. (…) Aczkolwiek zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało

Apoloniusz Tajner ożenił się, dlatego też nie mogło zabraknąć na ślubie jego córki, Dominiki

Jak myślicie? Jak dogadywała się w czasie przyjęcia z Michałem?

Gratulujemy!

Może Cię zainteresować

zamknij