×

Wrocławianka od zawsze chciała mieć taki tatuaż. Teraz nie widzi na jedno oko

Od zawsze marzyła, aby wytatuować sobie gałki oczne. Jakiś czas temu spełniła swoje marzenie. Niestety, koszty jakie poniosła są ogromne.

Anoxi_cime sama ujawniła na swoim instagramowym koncie, że tatuażysta, który wykonywał zabieg popełnił błąd. Po pierwsze wbił igłę zbyt głęboko, po drugie użył zbyt dużo tuszu. Zamiast podać środek barwiący tylko pod spojówkę, przebito gałkę oczną.

Post udostępniony przez @anoxi_cime

Konsekwencje zabiegu są przerażające!

W konsekwencji źle wykonanego tatuażu obumarła tęczówka, pojawiła się jaskra i po czasie zaćma, która już jest w zaawansowanym stadium. Niestety, młoda wrocławianka nie widzi na jedno oko.

Post udostępniony przez @anoxi_cime

Coś było nie tak…

Od początku coś jej się nie podobało, ale tatuażysta uspakajał ją twierdząc, że to normalne i że za kilka dni wszystko powinno wrócić do normy. Tak się jednak nie stało…

Post udostępniony przez @anoxi_cime

Było coraz gorzej…

Ostatecznie Anoxi_cime trafiła do szpitala. Dokuczał jej straszliwy ból. Przeszła już trzy operacje, które mają uratować jej wzrok w jednym oku.

Post udostępniony przez @anoxi_cime

Każde wykonanie tatuażu niesie za sobą ryzyko, a zwłaszcza takiego. Jednak ryzyko zabiegu, a konsekwencje jego złego wykonania, to dwie różne rzeczy. Pamiętajcie, aby zawsze dokładnie sprawdzić fachowca, w ręce którego się oddajecie.

Co myślicie o tej sytuacji?

Może Cię zainteresować