×

Media okrzyknęły ją „najpiękniejszą dziewczynką na świecie”. Nie wszyscy się z tym zgadzają

Alina Yakupova to najpiękniejsza dziewczynka na świecie? Tak twierdzą media w ostatnim czasie i jej fani na Instagramie. Jedno jest pewne ta mała dziewczynka to modelka z krwi i kości. Przed aparatem czuje się jak ryba w wodzie. Podobnie jest z pokazami mody. Mimo że ma dopiero 6 lat, nikt nie może jej odmówić talentu do modelingu. Na jej zdjęcia po prostu chce się patrzeć!

Alina Yakupova to najpiękniejsza dziewczynka na świecie? Taka młoda, a taka zdolna!

Alina pochodzi z Rosji i od 4. roku życia pracuje jako zawodowa modelka. Jej życie zupełnie odbiega od tego, jakie wiodą jej rówieśnicy. Jednak ślicznej 6-latce wcale to nie przeszkadza. Z dumą występuje na wybiegach i przed obiektywem. Na jej koncie są już sesje zdjęciowe do naprawdę prestiżowych magazynów, takich jak „Grazia” czy „In Style”.

Alina Yakupova to najpiękniejsza dziewczynka na świecie

W czym tkwi jej sekret?

Niektórzy uważają, że jej przepustką do wielkiej kariery stały się piękne oczy oraz gęste i bardzo długi blond włosy. Wydaje nam się, że może coś w tym być… Mała modelka ma także własne konto na Instagramie, które oczywiście prowadzi jej mama. Obserwuje je już ponad 30 tysięcy ludzi z całego świata.

Alina Yakupova to najpiękniejsza dziewczynka na świecie? Nie wszyscy tak sądzą

Media zdążyły okrzyknąć ją już najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Jednak niektórzy się z tym nie zgadzają, twierdząc, że wygląda zupełnie przeciętnie… A Wy, jak myślicie?

#1

#2

#3

#4

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#16

#17

Może Cię zainteresować

zamknij