×

Została okrzyknięta „najpiękniejszą dziewczynką świata”, choć ma dopiero 6 lat

Anastasia Knyazeva to 6-letnia, pochodząca z Rosji dziewczynka, która nie bez powodu została określona mianem „najpiękniejszej dziewczynki na świecie”. Kruszynka ma twarz aniołka, a najlepszym tego dowodem jest fakt, że jej profil na Instagramie, który prowadzi mama, obserwuje już ponad… pół miliona osób!

Mimo swojego młodego wieku, Anastasia była już twarzą wielu potężnych kampanii reklamowych powiązanych chociażby z takimi markami, jak LIttle Miss Aoki czy Kisabiano.

Dziewczynka bardzo szybko trafiła również pod skrzydła prestiżowej agencji modelingowej dla dzieci President Kids Management.

Za sprawą niepowtarzalnej, dziecięcej urody, mała gwiazdka zbiera od swoich fanów mnóstwo pozytywnych i ciepłych komentarzy.

Ona wygląda jak żywa lalka – napisała helene.kl.

Jesteś taka piękna – komentuje _lanaaas_.

Wcześniejszą posiadaczką tytułu najpiękniejszej dziewczynki była Thylane Blondeau – francuska modelka, która już w wieku 10 lat wystąpiła na okładce Vogue Paris.

Patrząc na wszystkie zdjęcia pięknie wymalowanych, małych modelek, nasuwa się tylko jedno pytanie: czy poprzez występowanie w kampaniach reklamowych w tak młodym wieku, nie odbiera się im dzieciństwa, na które przecież każde dziecko zasługuje?

Może Cię zainteresować

zamknij