Kategorie Życie

Była dziewczyna jej chłopaka groziła, że zabije ją i pochowa. Napadła 17-latkę we własnym domu

Prawdziwy dramat rozegrał się w ostatnim czasie w mieście Gubacha w Rosji, skąd pochodzi 17-letnia Aleksandra Dulesowa. Młoda dziewczyna spotykała się z Igorem i nic nie wskazywało na to, żeby uczucie, którym się darzyli, miało się zmienić. Wszystko jednak do czasu… Chłopak zostawił swoją partnerkę, kiedy dowiedział się, że jest z nim w ciąży. Szybko znalazł pocieszenie i niedługo potem związał się z Sarą Zagidulliną, choć nigdy wcześniej się z nią nie umawiał. To wtedy wszystko się zaczęło…

Zastraszanie nowej partnerki byłego chłopaka

17-letnia Sara początkowo nie widziała nic o byłej Igora, a tym bardziej o tym, że oboje spodziewają się dziecka. O Aleksandrze dowiedziała się dopiero wtedy, gdy zazdrosna 17-latka zaczęła wysyłać jej wiadomości z groźbami, o ile nie zostawi Igora w spokoju. Nie życzyła sobie, aby oboje się spotykali. W przeciwnym wypadku sama podkreśliła, że „zabije ją i pochowa”. Była dziewczyna Igora już wtedy zaczęła układać sobie w głowie plan na skrzywdzenie jego nowej partnerki. W tym celu poprosiła o pomoc koleżanki.

Była dziewczyna jej chłopaka groziła, że zabije ją i pochowa. Napadła 17-latkę we własnym domu
CEN/VK

Znęcanie nad nastolatką

Zazdrosna Dulesowa skrzyknęła 16-letnią Kristinę Pojarkową, 16-letnią Marię Szeputaerą i 20-letnią Anastasię Voronczikinę, po czym wszystkie razem wdarły się do domu Sary. Wtedy zaczął się istny horror…

Była dziewczyna jej chłopaka groziła, że zabije ją i pochowa. Napadła 17-latkę we własnym domu
CEN/VK

Dziewczyny przez kilka godzin znęcały się nad swoją bezbronną rywalką – ogoliły jej głowę, zmuszały ją do seksu oralnego, a jakby tego było mało, oddawały na nią mocz. Wszystko zarejestrowały na swoich telefonach. Na tym jednak nie koniec drastycznych zachowań młodych dziewczyn. Wycieńczoną nastolatkę zaciągnęły do łazienki, gdzie odkręciły gorącą wodę, a następnie włożyły jej słuchawkę prysznicową w narządy rozrodcze, chcąc odwdzięczyć się jej za spotkania z byłym chłopakiem Aleksandry. Zwijającą się z bólu Rosjankę pozostawiły w łazience, a same zabrały się za kradzież laptopa, telefonu komórkowego i innych kosztowności, po czym uciekły z domu konającej dziewczyny.

Była dziewczyna jej chłopaka groziła, że zabije ją i pochowa. Napadła 17-latkę we własnym domu
CEN/VK

17-latka przeżyła. Lekarze nie mieli jednak dobrych wiadomości

Pomimo straszliwych obrażeń, Aleksandra zdołała wezwać pomoc. Chwilę później pogotowie zabrało ją prosto do szpitala, gdzie cudem udało uratować się jej życie. Mimo że 17-latka przeżyła, lekarze nie mieli dla niej dobrych wiadomości. Otóż dowiedziała się, że już nigdy nie będzie mogła zostać matką – odniosła zbyt duże, wewnętrzne obrażenia w skutek oparzeń od gorącej wody. 

Kara za znęcanie się nad nastolatką

Napastniczki zostały zatrzymane i usłyszały już zarzuty. Funkcjonariusze znaleźli również u podejrzanych wstrząsające nagranie, na którym widać, jak znęcają się nad ofiarą, dzięki czemu mają niepodważalne dowody na to, co zaszło w domu 17-latki. Za to, co zrobiły, dziewczynom grozi 15 lat pozbawienia wolności. Aleksandra Dulesowa z powodu ciąży ma na chwilę obecną areszt domowy.