×

Była w ciąży z bliźniakami. Kiedy przyszły na świat, nie mogła uwierzyć własnym oczom

Chwila, w której na świat przychodzi nowy członek rodziny, to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu każdego małżeństwa. Nikt i nic nie jest w stanie wnieść tyle pozytywnej energii i radości w nasze codzienne życie, co nowo narodzone maleństwo. Nikt, chyba że mamy na myśli parę bliźniąt, która da nam podwójne szczęście, ale również i nieco większą porcję kłopotów!

Alana i Paul Merrie to dość nietypowa para. Oboje mają w swojej rodzinie bliźniaków. Kiedy więc dowiedzieli się, że Alana jest w ciąży, istniało duże prawdopodobieństwo, że na świat przyjdzie nie jedno, lecz para dzieciaków.

Mój tata ma brata bliźniaka. Ze strony mojej mamy również są takie przypadki… Moje przewidywania się sprawdziły. USG w końcu pokazało, że urodzę parę bliźniaków – wspomina kobieta.

Miałam ogromny brzuch. Obcy ludzie przychodzili do mnie i pytali, czy zawieźć mnie do szpitala, bo bali się, że za chwilę urodzę.

Kiedy bliźniacy przyszli na świat, Alana i Paul byli w szoku! Chłopcy byli wielkości kilkumiesięcznych dzieci, podczas gdy ich waga również była znacznie większa niż waga nowo narodzonego dziecka.

Choć informacja nie jest jeszcze potwierdzona, wiele wskazuje na to, że bliźniacy Paula i Alany mogą pobić rekord największych bliźniaków urodzonych w historii Szkocji. Oczywiście to tylko dodatek do szczęścia jakim są zdrowe dzieci, które w końcu przyszły na świat.

Mamy uroczą córeczkę. Teraz, gdy na świat przyszło dwóch chłopców, jesteśmy w pełni szczęśliwi. Oczywiście, wiemy, że trzeba będzie na nich bardziej uważać, bo jak to chłopcy, lubią psocić, ale będziemy mieli na nich oko. Dużo sportu z pewnością dobrze im zrobi.

Opieka nad dwójką wyrośniętych bliźniaków to z pewnością nie lada wyzwanie, ale kto da rade, jeśli nie szczęśliwe małżeństwo, które z niecierpliwością czekało na ich przyjście? Trzymamy kciuki za całą rodzinkę!

Może Cię zainteresować

zamknij