×

„Niemalże w dniu swoich trzecich urodzin Tomek stracił tatę”. Uruchomiono pomoc

Przy ulicy Sokratesa doszło kilka dni temu do śmiertelnego wypadku. 33-letni Adam zginął na oczach żony i ukochanego synka. Za śmierć mężczyzny odpowiedzialny jest 31-letni Krystian O., mechanik samochodowy, dla którego auta są największą pasją. Tego tragicznego dnia jechał swoim BMW z prędkością, która według świadków znacznie przekraczała obowiązujące normy. Adam, widząc, że auto zbliża się do niego i jego rodziny, odepchnął żonę i synka w wózku. Sam przyjął na siebie uderzenie. Zmarł, pozostawiając w rozpaczy ukochaną rodzinę.

Adam zginął na oczach żony i synka

Tragiczny wypadek odebrał żonie męża i synkowi tatę. Cała Polska jest poruszona tym, co spotkało tę kochającą się rodzinę. Krystian O. przyznał się do winy i zatrzymano go za dwa zarzuty: spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym i narażenia kobiety oraz jej dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Adam zginął na oczach żony

Cierpienie wdowy

Zrozpaczona kobieta opublikowała łamiącą wiadomość, w której wspomina bohaterskiego męża. Do oczu napływają łzy, gdy czyta się te słowa…

Moje serce pękło, a świat w jednej chwili wywrócił się do góry nogami. Odszedłeś tak niespodziewanie. Mój Najdroższy Mężu i Ukochany Tatusiu Naszego Wspaniałego Synka.

Mimo że nie będzie Cię już fizycznie przy nas, wiem, że zawsze będziesz o nas dbał z daleka, tak jak robiłeś to przez tych kilka lat, które było nam dane ze sobą spędzić. Jesteś naszym Aniołem i na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Choć żadne słowa nie ukoją tego bólu, dziękuję wszystkim za wsparcie i słowa otuchy w tych niezwykle trudnych dla nas chwilach

ojciec z synem

Pomoc dla rodziny zmarłego Adama

Pan Witold, który jest przyjacielem rodziny, powiedział w rozmowie z Faktem, że teraz niezbędna jest pomoc i wsparcie dla żony i synka Adama. Dlatego też zorganizował zbiórkę na rzecz rodziny 33-latka.

Niemalże w dniu swoich trzecich urodzin Tomek stracił na zawsze ukochanego Tatę. Świat Tomka i jego mamy w jednej chwili wywrócił się do góry nogami. Gdy wybrali się na rodzinny spacer w piękną, słoneczną niedzielę, zdarzyła się niewyobrażalna tragedia!

Na przejściu dla pieszych, w drodze na plac zabaw, kierowca w rozpędzonym do ponad 100 km/h BMW potrącił 33-letniego Adama, nie dając mu żadnych szans na przeżycie. Jednocześnie naraził matkę i dziecko na ogromne niebezpieczeństwo. Tylko szybka reakcja Adama, który w ostatnim momencie zdążył odepchnąć żonę i wózek z synkiem, zapobiegła jeszcze większej tragedii.

Po 20 października 2019 roku dla jego rodziny już nic nie będzie takie samo! Adam, będąc wzorowym ojcem i mężem, zawsze dbał, aby jego bliskim niczego nie zabrakło. Po tragicznej śmierci Adama sytuacja materialna wdowy i osieroconego dziecka uległa znacznemu pogorszeniu. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo finansowe, dobrą edukację i spokojną przyszłość dziecku, zdecydowaliśmy się zorganizować tę zbiórkę. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda się umniejszyć skutki tragedii, jaka spotkała tę rodzinę. Dziękujemy za wsparcie

Nic nie zwróci dziecku ojca i kobiecie męża, ale warto pomóc stanąć im na nogi

Źródła: www.popularne.pl, www.fakt.pl, pomagam.pl, www.popularne.pl
Fotografie: pomagam.pl, imgur.com

Polecane